Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyű álmom volt. Egy kb.9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű álmom volt. Egy kb.9 éves kislányt akartam mindenáron megdugni. Mikor felkeltem, szó szerint hányingerem volt magamtól. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Szóval valami kislány volt a lakásomon, álmomban, és nagyon magamévá akartam tenni, evett valami csokis süteményt, én meg lenyaltam a szájáról... De... Ez valami kegyetlen, undorító dolog. Milyen okai lehetnek egy ilyen álomnak? Nem kamu, ritka szar érzés volt...
2010. jan. 30. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy amikor az ember álmodik, akkor az agya éppen válogatja szét az informáciokat. Az ami kell, és az ami nem. És ebböl születik az álom.
2010. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát rendben-rendben, de így olyan szintű undort érzek magam iránt, hogy tényleg hánynom kell...
2010. jan. 30. 23:18
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Felejtsd el, ennyi. majd jönnek páran azzal, hogy pedofil hajlamaid vannak, meg ilyenek, de - bár te érzed a szexuális irányultságodat - ez önmagában még semmit nem jelent. Én is gyilkoltam már álmomban, puszta kézzel tettem, sz@r érzés is volt utána, mégsem vagyok vérgőzös, erőszakos ember, aki ölni akar.
2010. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Belül ilyen vagy! :S

Dehogy :D :D :D


Az álmok vagy azt mutatják meg amit a legjobban szeretnél, vagy azt amitől a legjobban undorodsz. Nálad az utóbbi volt.. ne gondolkozz rajta, nem ilyen vagy és kész.. ha sokat gondolkodsz akkor rajta akkor az azt jelentené hogy benned van ez a dolog és vonzódsz a kiskorúakhoz :S

Nem ilyen vagy, nem te voltál egy álom volt kész.

2010. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
hát elég durva, én is álmodtam már olyat hogy undorodtam magamtól utána és el nem tudom képzelni hogy juthatott ilyen eszembe... nemtudom mitől lehet, de amig csak álom és valóságban hányingered van tőle addig semmi gond szerintem
2010. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

egyszer anyukámmal volt szexuális kalandom álmomban..

gondolhatod mit éreztem utána.......

L

2010. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

"Az álmok vagy azt mutatják meg amit a legjobban szeretnél, vagy azt amitől a legjobban undorodsz. "


Elmondanám, h ez hülyeség úgy ahogy van. Az álmok kitalált dolgok és NEM SZABAD FOGLALKOZNI VELE, mert nem vezet jóhoz. Pl nálad sem, csak töprengesz rajta miért álmodtad a végén még vmi "bajod" lesz.

2010. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én azt álmodtam, hogy anyám kidobta az összes májkrémemet és emiatt egy órát veszekedtem vele.


Az álmok gyakran f@szságok. Csak felejtsd el, ennyi.

2010. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

23:25


Nem hülyeség, csak nem minden esetben igaz a megállapítás. De éppen úgy, ahogy az intenzív emlékek is előjöhetnek álmunkban, ugyanúgy beléjük épülhetnek a tudatalattinkban rejtőző vágyaink, de éppen a félelmeink is.

2010. jan. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Leirtam az elösben az, hogy mi az álom.

Olvassatok már ti tudatlanok.


Pl.: Amikor nem volt meg az x360am, de tudtam h meglesz, arrol álmodtam egyet. Miért? Mert az agyam szétválogatta az informáciot. Lesz x360am? Lesz. Akkor azt megtartjuk.

2010. jan. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!