Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet pszichológia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet pszichológiai probléma mert a csajokkal jobban kijövök mint a srácokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok lehet hogy rossz témakörben teszem fel..de szerintetek lehet pszichológiai probléma hogy én csajokkal jobban szeretek barátkozni mint srácokkal? mert volt egy csaj aki ma mondta hogy ez nem normális..más csaj barátaim szerint meg normális..nem tudom eldönteni

2014. nov. 18. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2014. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy: akkor természetes hogy velük barátkozol főleg.

Ha srác vagy: akkor nem természetes de semmi baj nincs vele.

Am meg én is szivesebben barátkozom lányokkal mimt fiúkkal.

18F

2014. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ratyi vagy
2014. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
srác vagyok..és nem értem miért baj hogy velük jobban megértem magamat..
2014. nov. 18. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs vele. Csak sok a hülye, aki azt hiszi, ez gáz.
2014. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 vorarlberna ***** válasza:
Érezd magad szerencsésnek, ritka áldás ;)
2014. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! akik normálisan válaszoltak
2014. nov. 18. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi para nincs ezzel :) A pasik sokszor jobban meg tudnak nyílni egy lánynak, vagy mélyebben el tudnak beszélgetni velük. Sok pasinál még mindig él ez az egymás felé keménykedős viselkedés, és a mélyebb dolgaikat főleg lánnyal szeretik megosztani.

22L

2014. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is jobban kijövök a lányokkal. Szoktam fiúkkal is beszélgetni, de csak lány barátaim vannak, és nem érzem gáznak. 19/F
2014. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!