Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyak, urak, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyak, urak, szerintetek ostobaság, amit teszek?

Figyelt kérdés

Pár éve megismertem egy srácot, megszerettem, ő is kedvel, de volt párom, ő nem tudta, ezértnem engedtem a közelembe.

Egyedülálló vagyok, még mindig keres, de hiába akar velem találkozni, hárítok, pedig én is alig várom, hogy lássam.


Mi az oka?

Amióta nem találkoztunk kb 2 éve, híztam 15 kg-ot pajzsmirigy alulműködés miatt. Rettegek elé állni, attól tartok, hogy kiábrándul, leír magában. Így viszont dühös, nem érti mi van, azt hiszi játszom vele és már beszélni sem akar velem.


Hülye vagyok?


2014. nov. 17. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha bevallanád neki?
2014. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez túl kínos.
2014. nov. 17. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
+15kg sok,jogosan felsz
2014. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már... Ha jó arányban hízol (mellre, seggre, combra) csak még jobban nézel ki.


Ha viszont arcra, karra és hasra az gond...

2014. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon látszik rajtam sajnos.Arra játszom, hogy mindent leadjak és végre éljem az életem, ez a gond megkeseríti az életem. De el fogom veszíteni, ez nagyon fáj. Ti mit tennétek?
2014. nov. 17. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Vállald fel. Ne legyél gyáva: én is voltam "bomba nő", a depim tönkre vágta az alakom, és nem titkoltam el. És mit kaptam? Elismerést, hogy felvállaltam. Tedd Te is azt, másképp bánni fogod: legalább kiderül, hogy mennyire ragaszkodik hozzád.
2014. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!