Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel, van egy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, van egy jól kinéző srác egyetemen, aki korrepetál, de te nem rendelkezel nagy önbizalommal, vennél tőle így órát?

Figyelt kérdés

Van egy matekos tantárgy,amiből jól jönne egy kis plusz magyarázat..és a srác korrepet tart belőle. A nagy helyzet az,hogy tényleg nagyon jól néz ki , és olyan fura helyzet áll elő ,h emiatt nem merek neki írni..


én 18 vagyok, ő 20 körül lehet..


2014. nov. 16. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

nem, valószínűleg keresnék egy lányt.

20/L

2014. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Persze kell a matek kettes.
2014. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 DarkLantern ***** válasza:
52%
Ez egy szimpla matek korep. nyugodtan írj neki, így legalább közelebb kerülhetsz hozzá.
2014. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Öhm...először azt nézd, hogy nem tudod a matekot, szóval segítségre van szükséged és ha ezt egy jóképű srác tanítja meg még jobb!
2014. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Mi köze van a kinézetének az egészhez? Ha annyira tetszene, még örülnék is neki, ha ő korrepetálna, maximum az önbizalomhiány miatt nem másznék rá. De órát kérni tőle azért még menne.
2014. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Pénzért korrepetál, nem szépségért. Rossz az egész megközelítés. Nem azért kell korrepetálásra járni, hogy hátha lesz valami a "tanárral". Akkor inkább menj tényleg lányhoz tanulni.
2014. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem mondom,h nincs önbizalmam..de ő tényleg kifogott rajtam :D
2014. nov. 16. 22:24
 8/16 anonim ***** válasza:

LoL :)


Ne félj, ha rágörcsölsz emiatt még csak rosszabb lesz.


Döntsd el h elmenekülsz és megbuksz és gyáva leszel vagy élsz azzal a lehetőséggel amit az élet adott neked, hogy saját magadat vedd rá (a matekon keresztül), hogy ismertségi viszonyba kerülj vele.

Tök mind1 h mi lesz utána. Ha most elmenekülsz talán 2% esélye lesz h később összefutsz vele valahol. Ha élsz a lehetőséggel, akkor 50-50% (vagy igen vagy nem). Dönts reálisan és hozd fel plusz indokként a matekot.


És ne felejtsd el h az önbizalom hiányos lányok aranyosak! ;)

2014. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló , senki nem mondta,h annak reményében megyek korrepre ,h hátha lesz valami, nem párt keresni megyek . én most itt a saját közérzetemre utaltam,h így furán érezném magam.
2014. nov. 16. 22:25
 10/16 A kérdező kommentje:
megbukásról szó sincs hála istennek,nincs akkora vész , csak az egy kisebb anyagrészre kellene a rásegítés, nem életbevágó...
2014. nov. 16. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!