Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keresnek itt szexpartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresnek itt szexpartnert maguknak a férfiak?

Figyelt kérdés
Kitettem egy kérdést, nem szexuális jellegű volt, tenném hozzá!!! És kapásból 3 privát üzenetet kaptam, hogy benne lennék-e laza, kötetlen szexkapcsolatban. Kérdem én, miért nem mennek szexpartnerkereső oldalra. A másik, mi lenne ha pl. 12-13 lány lennék? Ennyi itt a beteg ember?
2014. nov. 6. 09:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Gratulálok hogy a férfiakat az állatokhoz hasonlítottad, ha egyedülálló lennék, se jogosítana fel egyetlen egy férfit sem arra, hogy engem olyan nőnek nézzen... no comment.
2014. nov. 6. 09:54
 12/21 anonim ***** válasza:

Azért, mert saját bevallásuk szerint is ilyenek. Állatok.

Ha egyedül álló lennél pláne feljogosítva éreznék magukat szinte bármire. És ez még csak a cyber tér. A valóságban ez egy durvább sztori, de ezt ugye nem kell mondanom.

Szóval igen, sajnos ezek ilyenek.

2014. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mert az életben túl bénák hozzá :D
2014. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hú de nagyot szólt az előző, túl bénák vagyunk, talán az van hölgyeim, hogy ha ti meg akartok szerezni egy férfit mi nem játsszuk meg a bevehetetlen jégvárat, hanem logikusan gondolkodunk. De egy férfinak vért kell izzadni ha meg akar hódítani egy nőt és akkor is lehet a nő meggondolja magát... Tényleg béna vagyok, egy éve még 2 csodás nő is volt egyszerre az életemben...úristen milyen balek vagyok...
2014. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%
Aztán mégis itt vinnyogsz egy fórumon tizennégyes :)
2014. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Miért ne kereshetnének itt is? Ez is egy ugyanolyan oldal, mint a többi. Van lehetőség privát levelezésre, van lehetőség letiltásra.
2014. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14: Ha egy Nő könnyen adja magát, akkor k***va, ha nehezen, akkor szűz k***@a. Szóval ennyit a férfi logikádról.
2014. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Miért ne? Jogod van nemet mondani, nekik meg joguk van ilyet keresni. Csak úgy mondom, hogy nekem már sikerült is.
2014. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt nem ezért hozták létre, szabályzatban is benne van, hogy ilyenekkel ne zaklassák a többi embert. Neked, meg hogy itt szedtél fel vkit, külön gratulációm. Biztos jó érzés kurv.ázni, mert többre nem vagy képes...
2014. nov. 6. 13:39
 20/21 anonim ***** válasza:

15-ös miért a kérdező nem vinnyog, pont az idegesít, hogy ez egy segítségkérő oldal és nem panaszláda hely.

Egyébként meg csak munkaidőben írok ide, amikor van szabadidőm.


17-es én nem gondolkodom így a nőkről, minden nő angyal és úgy él mindenki ahogy akar.


Kedves kérdező a sima beszélgető oldal sem társkeresésre lett kitalálva, mégis volt onnan több kapcsolatom, meg egy házasságom is. Ennyi erővel az utcán is tilos lenne ismerkedni.

2014. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!