Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nem vagy csúnya, de nem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem vagy csúnya, de nem vagy az esetem sem" fiúk hogy találnak maguknak párt?

Figyelt kérdés
Az összes nő ezt mondja. Ezek szerint mégis csúnya vagyok, ha senkinek sem vagyok az esete?
2014. aug. 29. 00:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Dettó
2014. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Legalább nem hazudnak.
2014. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Dehogynem hazudnak. Így koptatnak le finoman.
2014. aug. 29. 00:25
 4/20 anonim ***** válasza:
ismerős nekem legutób azt mondta egy csaj, hogy nem vagy csúnya, de helyes sem vagy... na érted, magyarul ronda vagyok, csak nem akart megbántani, amúgy tököm tele már, mert smárolni azt tudnak velem, pedig állítlag annyira csúnya fiú vagyok, nem értemén már ezt amúgy.. -.-
2014. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

ez nálam azt jelenti, hogy túlzásnak tartanám az én ízlésem szerint azt mondani hogy helyes, viszont jóképűnek látom, és biztos vagyok benne hogy sok más lánynak tetszene, csak nekem nem


szerintem biztos hogy vannak olyanok akiknek az esetük vagy, csak talán nem jó helyen keresgélsz.

2014. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
legalább nektek megmondják a frankót :D azzal viszont nem lehet mit kezdeni, ha nem koptatnak le nyiltan, csak sosem érnek rá semmire pl meg hasonlók
2014. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem, az ilyen férfiak 70 éves korukban is egyedül élnek, és kakával dobálják egymást.
2014. aug. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ennél már csak a leggyünk barátok a szemetebb szöveg.
2014. aug. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Legalább nem egyedül fogom dobálni a kakámat
2014. aug. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Majd rendezünk kakadobáló versenyt is.
2014. aug. 29. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!