Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nem vagy csúnya, de nem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem vagy csúnya, de nem vagy az esetem sem" fiúk hogy találnak maguknak párt?

Figyelt kérdés
Az összes nő ezt mondja. Ezek szerint mégis csúnya vagyok, ha senkinek sem vagyok az esete?
2014. aug. 29. 00:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez nálam az őszinte vélemény, tök fölösleges agyalni rajta. Nem lekoptatás, hanem őszinteség! Azt jelenti, hogy nem fogott meg benne semmi, de nem feltétlenül ronda, csak egyszerűen nem vonz férfiként. Igen, persze, lekoptatás is egyben, de nem rossz szándékú. Miért, ti mit mondtok egy lánynak, nőnek, akivel semmi baj, csak valahogy nem tett rátok mély benyomást? Na ugye, ennyi a lényeg.:)
2014. aug. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én ha egy lányt nem tartok csúnyának, azt nem is koptatom le. Valószínűleg csak akkor, ha egy unintelligens ribi.
2014. aug. 29. 01:04
 13/20 Whit55 ***** válasza:

Én egyszer megkaptam, hogy képen sokkal soványabbnak látszom, mint élőben, mire én: Bocs, hogy van seggem és mellem. Smároláson kívül másra nem futotta, bár az nem nevezhető smárnak, amit ő levágott. A mondata a következő volt: Szép vagy tényleg, de nem vagy az ideálom." Ok, bocs, nem feleségül kell venned. :D

Én is finoman utasítom el az illetőt, de nem ilyen mondattal, ez elég érdekesen cseng. Érthette arra is, hogy nem vagy csúnya, helyes vagy, de lehetnél helyesebb is, de mivel nem vagy az, nem akarok tőled semmit. Ami szintén köcsögség. Az ilyen nőt rúgnám fel műhold-látogatásra. :DDD

20/L

2014. aug. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

# 13


Átérzem a helyzeted... :D Azért látom nem csak a férfiak szenvednek ettől a hülyeségtől. Jó hülye lehetett, ha nem értékelte, hogy van rajtad mit fogni.

2014. aug. 29. 01:38
 15/20 Whit55 ***** válasza:

Örülök, hogy átérzed a helyzetem... meg nem is, mert nem igazán kellemes. :D Mikor van egy srác, aki tetszik, vannak jelei, hogy viszont tetszem neki, aztán lesz egy csók és utána mintha mi sem történt volna, sőt, lassan megszakad a kapcsolat és ha tisztázni akarom a dolgot, akkor arra képtelen... na kérem szépen... :DDD

Én beismerem, nem vagyok egy modell alkat, teltkarcsúnak mondanak, de el is fogadom magam, úgy tűnik más nem igazán tud, de azokkal nem is törődöm. Ajánlom te se törődj az olyan lányokkal, akik nem veszik észre, hogy talán egy kincset dobnak el azzal, hogy nem olyan a külsőd, mint Taylor Lautner-nek.

2014. aug. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Hát igen, a megfelelési kényszernél nincs nagyobb baromság a világon. Sosem fogok, és nem is akarok megfelelni senkinek.

Neked legalább voltak már tapasztalataid, én még a csókig sem jutottam el soha.

2014. aug. 29. 15:04
 17/20 Whit55 ***** válasza:
Hidd el az se mindig jó, ha csak csókig jut el az ember. Engem általában csókolni szeretnek, de kapcsolati szintig sosem jutottunk el. Inkább leléptek. Eleinte vállat vontam rá, de egy idő után elege lesz az embernek ebből.
2014. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező... Nekem ugyanezt szokták irni/mondani a lányok.. :( Senkinek sem vagyok az esete, szóval biztos vagyok benne, hogy ronda vagyok... 18/F
2015. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...Azóta sem volt még barátnőm, mert igyanezt írja/mondja nekem minden lány...
2019. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
23/F
2019. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!