Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért a férfiaknak akarnak tetszeni? Miért nem maguknak?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan kérdést olvasok, amiben a lányok /nők azt kérdezik, h a fiúknak tetszik-e? egy bizonyos öltözködési stílus v viselkedési forma, külső... De miért teszik ezt? Miért nem önmaguknak akarnak tetszeni? Mert ha mások szerint alakítja önmagát, akkor valójában nem is saját magát adja, hanem egy olyan nő /lány képét, aki valójában nem is ő hanem pár férfi véleménye alapján kialakított nő "ideál". Miért? én tényleg nem értem, pedig én is nő vagyok.

köszi az értelmes válaszokat


2014. júl. 27. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ezeket a kérdéseket többnyire a 2000-es évjárat lányai teszik fel, akiknek annyi élettapasztalatuk van, mint egy csomag sós mogyorónak, aztán fogalmuk sincs hogy működnek a fiúk.
2014. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te e lányokról beszélsz és nem a nőkről.

Egy nő elsősorban magának kell hogy tetszedjen és ebben teljes mértékben egyet értek veled, hogyha másnak akar tetszeni, valóban feladhatja önmagát és egy olyan képet fog nyújtani amit más elvár, de nem saját maga.

Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni.....én mindig magamnak akarok megfelelni mert ha én jól érzem magam a bőrömben akkor sokkal magabiztosabb, határozottabb vagyok és ez kihat mindenfajta kapcsolatomra az emberekkel, és így vagyon önmagam.

Volt aki meg akart változtatni, mondván hagyjam a nőies cuccokat el, mert azok feltűnőek, de nem.......én olyan vagyok, vagy elfogad valaki így vagy mehet a maga útjára. Én sem várom el senkitől hogy megváltozzon a kedvemért, ha szeretek valakit elfogadom úgy ahogy van :)

2014. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőnek magamnak akarok megfelelni!
2014. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kerida ***** válasza:
100%

Véleményem egyezik az előttem szólókkal!


A fiatal lányok (fiatalként én is) a külvilágnak akartam megfelelni... de egy kis csalódás és élettapasztalat után megtanulják ők is, hogy felesleges.

2014. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végre értelmes emberek! Örülök, h tényleg önmagatokat adjátok
2014. júl. 27. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Mert a férfiak dugják meg őket
2014. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az igazi férfi nem megdugja a nőt, hanem szeretkezik vele
2014. júl. 27. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy ha önmagamnak megfelelek, és érkezik javaslat a külsőmmel kapcsolatban, amivel szintén meg lennék elégedve, akkor nincs probléma a változtatással. Szerintem az, hogy a külsőt illetően van valakinek egy kis megfelelési kényszere ezerszer jobb, mintha a belső tulajdonságait kezdené így alakítgatni. Szerintem az önmagunknak és másoknak való megfelelésnek is van közös metszete. Nyilván az, hogy önmagunknak megfeleljünk, fontosabb, de ez az érzés tartósabb, ha érkezik visszajelzés is :)
2014. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!