Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki r. bancnak tart! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki r. bancnak tart! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A suliban, az ismerőseim, minsenki könnyűvérűnek tart.A nagybácsim barátjával, egy 36 éves férfival kezdődött, aki hát elég pénzes . Egy barátnőm tudott róla, egy héten belül már az egész suli. Mindenki r.bancozott, kibeszélt,már ciki volt velem mutatkozni. Az egyik fiú osztálytársam volt egyedül kedves velem, ő lett az egyedüli és legjobb barátom.Egy idő után elkezdett nyomulni, először csak csók, aztán jött a többi. Nem voltam belé szerelmes, de hát mit tehettem volna?! Ő volt az egyetlen barátom. Meg hát én is élveztem ezt a barátság extrákkal kapcsolatot.

Tegnap rámírt több osztalytarsam facebookon, hogy igaz-e, hogy ezt meg ezt csináltam vele. Mindent elmondott nekik!! Hogy én ilyen próbafülkébe,olyan pózba, MINDENT!

Rajtam röhög mindenki, hogy milyen r.banc vagyok és jövő héten már suli. Mit csináljak?


2014. okt. 29. 20:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%
Aki így viselkedik, annak valami lelki gondja lehet. Ezt kell orvosolni, hogy ne lépjen rossz útra. Lehet ez törődés hiány, szeretet hiány, amit a szüleitől az ő megvallása szerint nem kap meg..stb.
2014. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Őszintén, ezek alapján tényleg könnyűvérűnek tűnsz, de hát ki mondta ,hogy ez bűn.
2014. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Az is vagy teljes mértékben !

DE ! Én is tettem már olyat amiért majdnem a fejemet vették páran és mégis itt vagyok :D

Hat figyelj mindenki hibazhat , senki sem szent ezen a vilagon , nekem pl van egy srac osztalytarsam aki (osztalytarsaim elmondasa szerint) hétvégénként 4-5 csajt rak meg szemrebbenés nélkül , ami szerintem elég gáz ! De a problémádra visszatérve szerintem még csak keresed önmagad , nincs kiforott személyiséged és önértékelésed . Az osztálytársaiddal ne is foglalkozz , csak irigykednek a "sikereidre" ;)

Én nem itéllek el személy szerint ha ez boldogit :)

De az osztalytarsad amit csinalt az eleg sunyi dolog volt szerintem

2014. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
66%

Problémakör 1. Valamiért kezdtél egy 36 évessel és elhitted, hogy ez valódi.


Ebben benne lehetett az, hogy azt gondoltad, hogy ti egymásnak partnerek lehettek, ami nettó naivitás, mert egy 36 évesnek akkor kell egy 17 éves, ha a) éretlen, nem képes korabeliekkel felnőtt kapcsolatot kialakítani b) kell neki valaki, akit dughat, különösebb egyéb elvárás nélkül c) egyéb mentális baja van.

Te ebbe belementél, mert azt hitted, ez mindkettőtök részéről egy valós, tartalmas, egyenrangú kapcsolat. Nem volt az.


2. Neked tetszett ez a pasas.


A pénz-kérdés: ha neked bármilyen szempontból ez szempont volt, és a kapcsolat során ezt alaposan kiélvezted, nem állítottál fel határokat, akkor az valóban elég jó indok arra, hogy szäjhának tartsanak. Semmilyen kapcsolatban nem normális, ha az egyik fél kvázi kitartja a másikat.

A ribäncság ott kezdődik, hogy minden héten meghív valahova Mr/Miss X kajálni és ott végződik, hogy az egyikőtök prostituált.


Pénztől független vonal: Miért tetszett neked egy 36 éves? Normál esetben a tizenéves lányok legfeljebb huszonévesekre buknak, de leginkább a náluk 1-2 évvel idősebb srácokra. Nálad ez nem így volt. Lehet, hogy a családodban nincs rendben valami, nincs apukád, vagy nem jó a viszonyod vele stb., meg ezer más dolog is okozhatja ezt, de ez nagyon nem változtat a dolgon: szét kéne választanod a dolgokat és ha felnőtt férfiakra van szükséged, velük nem párkapcsolatot kezdeni, ellenben normális emberi kapcsolatokat kéne építeni. Pasizni pedig jók a korodbeliek, vagy a KICSIT idősebbek (vagy a kicsit fiatalabbak).


3. "Nem voltam belé szerelmes, de hát mit tehettem volna?!"

Ha nem tudod azt mondani egy barátságban, hogy "ne haragudj, de én ezt nem akarom veled", az nem barátság. Ez csak valami laza haverság, ami arra alapul, hogy szükséged van valakire, aki minimálisan legalább emberszámba vesz, ő pedig szívesen haverkodik veled és szívesen kihasználja a helyzetedet.

Tanulj meg NEMET MONDANI!Pláne ha ő az EGYETLEN BARÁTOD! A szex jó móka, de soha nem fogja pótolni a normális barátságokat, normális emberi kapcsolatokat. És neked ahogy nézem, szex jutott elég, de amúgy meg magányos vagy. 17 évesen pedig egyébként is nagyobb baj, ha nincsenek igazi barátaid, mintha nem jut elég szex.


4. Megbízni emberekben

Rád mászott ez a srác, meg a másik pasi és te belementél. Nem egyszerűen abba, hogy jártok, hanem azonnal szex, mi több extrém szex. Elhiszem, hogy vágysz a szeretetre és a szexre, de ettől még nem kéne mindent megengedni az első pasinak, aki hajlandó téged emberszámba venni. Ha minden pasival így viselkedsz, mindegyik tartalék szajhának fog használni: "ha nincs jobb, akkor megdugjuk XY-kát".


5. tagadás és szégyen

Ha te valóban úgy érezted mind a két emberrel, hogy az jó és őszinte, amit csináltok, akkor ne szégyelld. Lehet, hogy tévedtél, hogy kihasználtak, de ez nem a te hibád.


Abban vagy hibás, amiről tudtad, hogy rossz és mégis belementél. Ezekről be kell látni a hibáidat és szégyellheted magadat értük.

Viszont amikor téged használtak ki, téged csaptak be, ők voltak hazugok, azért nem neked kell szégyellened magadat. Ha nekiállnak cseszegetni téged azzal, hogy te mit és hogy csináltál a sráccal, szegezd nekik bátran a kérdést, hogy miért, ők mit csinálnának szívesen a párjukkal. És hogy mégis ki a szemét: te, aki ezt a pasijával csinálta, vagy a srác, aki ezek után ezt fűnek-fának elmondja.


-

Tedd magadat rendbe!

NE kezdj olyan pasival, akivel nyilvánvalóan nem lehet ezt normálisan csinálni (nem akarjátok a másikat, nem illetek össze korban vagy másban, nyilvánvalóan hazudik valamelyikőtök stb.)

Próbálj meg VALÓDI barátokat szerezni. Akik nem fecsegik el a titkaidat, akik nem akarnak rádmászni, akikkel értelmesen lehet beszélni.

És főleg tartsd magad távol az idiótáktól!

És mindenek előtt azt tedd, amit TE akarsz! Nincs olyan, hogy "mit tehettem volna, dugnom kellett vele egy fülkében" és hasonlók. Ezek óriási hazugságok magad felé.


Sok sikert.

2014. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
89%

megtörtént ez már így van, ha nem veszed fel a sértéseket és nem reagálsz rájuk akkor egy idő után ráunnak és abbadják

csak ne add meg nekik az az örömöt, hogy felhúzod magad és kiakadsz

2014. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Törpilla a falu k°rvája
2014. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nem faluban élek, kedves utolsó :) Egyébként köszönöm a normális válaszokat.
2014. okt. 31. 18:48
 28/29 anonim ***** válasza:
privibe megoszthatod a próbafülkés sztorit :)
2014. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Majd én megvigasztalak,gyere hozzám..:)
2014. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!