Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki r. bancnak tart! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki r. bancnak tart! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A suliban, az ismerőseim, minsenki könnyűvérűnek tart.A nagybácsim barátjával, egy 36 éves férfival kezdődött, aki hát elég pénzes . Egy barátnőm tudott róla, egy héten belül már az egész suli. Mindenki r.bancozott, kibeszélt,már ciki volt velem mutatkozni. Az egyik fiú osztálytársam volt egyedül kedves velem, ő lett az egyedüli és legjobb barátom.Egy idő után elkezdett nyomulni, először csak csók, aztán jött a többi. Nem voltam belé szerelmes, de hát mit tehettem volna?! Ő volt az egyetlen barátom. Meg hát én is élveztem ezt a barátság extrákkal kapcsolatot.

Tegnap rámírt több osztalytarsam facebookon, hogy igaz-e, hogy ezt meg ezt csináltam vele. Mindent elmondott nekik!! Hogy én ilyen próbafülkébe,olyan pózba, MINDENT!

Rajtam röhög mindenki, hogy milyen r.banc vagyok és jövő héten már suli. Mit csináljak?


2014. okt. 29. 20:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
20%

Szexelj olyannal aki nem az osztálytársad. Sőt, aki nem is abba az iskolába jár.

Írhatsz nyugodtan. :D

2014. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
8%
Hat nem kellett volna . Sztem ez ellen nem tudsz mit csinalni. Azert egy kicsit sajnallak
2014. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem alaptalanul.

Semmit nem tudsz csinálni igazából.

2014. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
19%
Semmi gond, a továbbiakban is remekül meg fogsz élni belőle. Szép karrier, a szüleid egész biztos büszkék rád.
2014. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

A penzes pasival nem csak a pénze miatt voltam.

Az meg hogy én használtam ki az osztálytársam? És ő engem?Jó, en is élveztem, ez teny Az meg nem segít, ha itt is mindenki leírja, hogy ribi vagyok.

2014. okt. 29. 21:07
 16/29 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy te is rosszul választottál barátot és lehet, hogy a srác is. Lehet, hogy a srác eleve csak azért barátkozott veled, hogy kihasználjon de az is előfordulhat, hogy ő csak bizalmasan adta tovább ezeket a történeteket a barátainak, akik visszaéltek ezzel.

Mivel senkit nem ismerek a történetből ezért ezek nyilván csak tippek.

2014. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nem CSAK a pénze miatt.

Világos :D

Tudod, mi a legnagyobb baj? Nem az, hogy ribi vagy! Hanem az, hogy te szentül meg vagy győződve az ellenkezőjéről.

2014. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Lilikécske ***** válasza:
Most is még barátok vagytok azzal a sráccal? Tényleg nincsenek más barátaid? :(
2014. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%

Nem hinném, hogy az lennél. Lehet, hogy keresed magad, nincs elég önbizalmad és határozatlan vagy. Tégy szert egy kis magabiztosságra, ne akarj olyanok közé tartozni, ahol nem lehetsz önmagad és szerepet kell játszanod, ne veszítsd el az egyéniségedet.

19 éves lányként elmondhatom neked, hogy azért árasztották rád a rosszindulatukat ezek az alacsony értelmi szinten lévő társaid, mert irígyek rád, lehet, hogy a külsődre, a személyiségedre és ez frusztrálttá tette őket. Még nagyon gyermekek..

Azt mondanom sem kell, hogy az ilyen kétszínű, szánalmas kislány nem a barátod.

A fiúk, akik ebben a korban a legéretlenebbek ( visszafejlődnek az 5 éves szintre), valószínűleg azért tették, mert tetszhetsz nekik, de CSAK a külsőd, így fedezik a zavarukat, érdeklődésüket, irígységüket. De, úgy látszik nagyon nincs tekintélyed. A tanulással kicsit többet kellene foglalkoznod és ne törődj velük. Vagy válts sulit. Lehet, hogy nem tudsz majd odafigyelni az érettségidre emiatt.

Legyél határozott és ismerd meg magad! Aki igazán szeret, azt a lelked is érdekli majd. Ne legyél te is külső váz tartalom nélkül.

Gondold el, ha jól tanulsz és jól érettségizel, kivívod a tekintélyed és nem piszkálnak majd.

De ne legyél ilyen könnyen kapható, legyem tartásod!

Sok sikert!!

2014. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Lundbeck Johanna ***** válasza:
63%
Igen, biztos mindenki irigy rá, amiér érdekből tette szét a lábát, meg olyan srácnak hagyta, hogy megfarkalja, aki csak kihasználta. Gondolom, erre tényleg nagyon sokan irigyek.
2014. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!