Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges ezen tultennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges ezen tultennem magam? Egy eletre megalaztam magam.

Figyelt kérdés
Kicsit szuk nadrag volt ma rajtam, nem aggodtam maskor is volt rajtam nem volt vele problemam. De ma amikor lehajoltam,(az a fiu is ott volt aki tetszik) a nadrag megadta magat es szetszakadt a fenekemnel. Elkepesztoen gaz volt, leirni nem lehet mit ereztem, mit erzek. Holnap nem megyek suliba, aztan oszi szunet szoval...van ido lenyugodni. Soha tobbet nem fog velem szobaallnni a srac. ugye?
2014. okt. 21. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, ha bejössz akkor totál nem érdekli:D
2014. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom,balesetek mással is előfordulnak,emberi dolog,emiatt nem fog senki megutálni.
2014. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk?!
2014. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel előfordulhatott volna... szóval nyugi. :) És ha egyébként bejössz a srácnak, akkor nem fogja érdekelni. Fogd fel poénként, én tuti nevettem volna magamon a helyedben és akkor a többiek is poénként veszik.
2014. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RRR ***** válasza:
100%

pont nem gáz

biztos jót mosolygott és ennyi

ne rágd magad

ha szóba jön te is nevess az egészen

2014. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bejössz neki akkor azért nem érdeki a kis baleseted, ha meg nem jössz be neki akkor meg azért.
2014. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezeket poénosan kell felfogni, nem szabad túlstresszelni. Röhögnöd kellett volna egy jót magadon és kész :)
2014. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En rosszabbul jartam. Nekem a fan szorzetem logot ki egyszer mijor igazitottam meg a nadragomat. S elegge szoros.

De nyugi minden helyre all majd. :)

S ha rendes a fiubakkor nem erdekli majd. :)

2014. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!