Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túlságosan régi vágású, vagy legalábbis a maitól eltérő a gondolkodásom?

Figyelt kérdés
Vagy csak egyszerűen nem tudom megérteni a lányokat, pedig nem zárkózom el tőle. És legtöbbször ők sem értenek meg. Több olyan dolog is van, ami számukra ciki, vagy furcsa, megérthetetlen, számomra viszont nem az.

2014. okt. 19. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem tehetsz semmit. Keress ilyen lányt. :)
2014. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni. Ha találni akarsz magadnak barátnőt a mai világban, akkor próbálj alkalmazkodni a környezetedhez. Ismerős a helyzet, de sajnos el kell fogadni, hogy manapság az ilyen nem talál barátnőt, ha nem veszi fel legalább minimálisan az új kor stílusát.
2014. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egész pontosan miben más?Például milyen dolgok? nekem is volt hasonló korszakom,nekem például csak az segített hogy kettő ugyan ilyen gondolkodású barátnőm lett később a gimnáziumban 16/L
2014. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azok táborát gazdagítod, akiket agymosott társadalmi prüdéria? Kell és jó a szex, de bűntudatod van, vagy lenézel ezért másokat? A prostituált nőket semmibe veszed? Szerinted csak hàzassàg utàn lehet csak szexelni? Z


Esetleg szexista vagy? Szerinted a no

2014. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Folyt. Köv szóval a nőknek a konyhában a helye? És a férfi a teremtés csúcsa?


Vagy hogy érted?

2014. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a különböző vallás fajták közösségeit (akár katolikuson belül) is ahol a régies elveket vallják és a csaj önkéntesen jár nem kényszerből (apuka anyuka miatt)
2014. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A szexxel semmi bajom, sőt inkább a mai lányokat érzem kicsit prűdnek (legalábbis azokat, akikkel eltudtam volna képzelni hosszabb távú kapcsolatot), ebben az egyben nem vagyok régi vágású.

Viszont nagyon udvarias és illedelmes vagyok például, nem tudok bunkón vagy flegmán viselkedni egy lánnyal. "Átlagos szerelmet" sem tudok érezni, számomra egyértelmű, hogy ha szerelmes vagyok valakibe, akkor az iránt rajongok is és hát művészi lélek révén múzsának is tekintem az adott lányt.

Tehát inkább csodálom a nőket, minthogy bármiben is korlátozni szeretném őket, de sokak számára ez a csodálat ijesztő vagy fura.

2014. okt. 19. 15:06
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Khm... apuka, anyuka neveli belé a dolgot.
2014. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
elég szomorú a sorsod ha így gondolkozol.,tisztelsz minden jöttmentet,alávaló dolog.
2014. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Nem mindet, csak aki érdemes rá. A csodálat például csak annak jár, akit valamilyen oknál fogva csodálok. Az udvariasság és kedvesség viszont jár mindenkinek, talán némi alázat szorult belém, azért. Persze aki ellenséges, azt egy idő után én is el fogom küldeni a ....

2014. okt. 19. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!