Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a régi valós esetről?

Figyelt kérdés

Nem az én sztorim....

a lány írt egy beismerő levelet a fiúnak.azt meg jót röhögött miután elolvasta..ezután átadta a haverjának.

Másnap:A lány és a barátnői állnak a korlátnál..És meglátják a fiút.Az egyik barátnő mondja halkan:kérlek gyere már ide..Miután vagy 4-szer elindult végre odament a fiú..a lány barátnői elmennek.Erre a fiú elkezdi a lánynak:Miért kellett szerelmes levelet írni?Utána kérdi:Ezek mit nevetnek?Azután mondja a lányoknak tudom hogy ti írtátok..Erre az egyik de a lány írta...És megjegyezte hogy jó tudni hogy egyformán írnak..És kitalálta hogy a lány füzetét mutassák meg a fiúnak.de órán kikaptak egy dolgozatot és 5-s lett a lánynak így azt mutatták végül meg..És végül elhitte nagy nehezen hogy a lány írta..Meg elkezdte:Tudtam hogy jóképű vagyok dehogy ennyire..



2014. okt. 18. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy egy id*óta vagy, aki írni se képes.
2014. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy ma rossz napom van, de ezt nem tudom értelmezni.
2014. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába próbálom, sehogy sem sikerül ezt megértenem...
2014. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem te heteroszexualks vagy az az hogy jobban értsd a lényegét:te nem lehetsz heteroszexualis :)
2014. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:Szerintem elájulnál ha látnád ennek a fiúnak az írását.Rettenetesen rosszul ír.


A többit meg én nem értem :/

2014. okt. 18. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem sikerült valami tökéletesre, de szerintem értem.


Gondolni meg hát nagyon nincs mit róla, egy bunkó a fiú, ennyi. :D

2014. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
se füle se farka.
2014. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!