Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak es zarojelben nok. Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak es zarojelben nok. Ki a vonzobb?

Figyelt kérdés
Palvin Barbara vagy Nina Dobrev esetleg Phoebe Tonkin? Kivel lennetek szivesebben kulso alapjan? Miert?

2014. okt. 13. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Mind a három nagyon szép, és ha ilyen egyértelműen nagyon szép nőkről van szó, akkor az egyéni ízlés dönt hogy kinek ki tetszik jobban. Ezért erre is mindenki mást fog mondani.

De nekem amúgy Palvin Barbi, mert ő valahogy nagyon tetszik, az egyik legszebb lány akit valaha láttam :)

2014. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez az a kategórai amikor én már nem válogatok. Ami marad én annak is örülök.

A 3 közül nekem Palvin Barbi jön be a legjobban. Neki viszont visszataszító egy stílusa van (másik kettőnek nem tudom milyen).

2014. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Pheobe Tonkin, mert tipikusan olyan az arca mint akiket szépnek találok.

L

2014. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Palvin Barbara tetszik legjobban külsőre, teste, 173 cm-es magassága magasságomhoz (179 cm-es) tökéletes, nagyon szépek az arcvonásai.


Phoebe Tonkin sudár, jó alkatú csaj, de az arcvonásai egy kicsit manósak (na azért egy lakatlan szigeten örülnék neki).


Nina Dobrevet is összességében kellemes megjelenésű csajnak tartom, de a közelsége már nem dobogtatná meg a szívemet, pár képén eléggé gótos, ez a stílus meg engem elégé taszít (gót csajjal nem kezdenék ki, mert félnék hogy kis sértés miatt is levágná a fütyim).

2014. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Csak is Nina Dobrev!
2014. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
54%
nina dobrev
2014. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Palvin Barbival, ez egyértelmű !
2022. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!