Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ennyi meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ennyi meleg?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket, hát nem minden második kérdést valami 'meleg srác' ír ki! Borzasztó! Divat lett, vagy csak mert bevédik őket?

2014. okt. 12. 20:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

10esnek teljesen igaza van.

Ha meg elfogadod, akkor maradj csendben! Az meg hogy ki mit csinál a hálószobájában szerintem nem rád tartozik!

És azt még hozzáteszem, hogy heterok is s*ggberakják a csajokat, szóval ennyit erről

2014. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Számold meg, hogy hány 'meleg srác' által feltett kérdés van átlagosan egy oldalon (vagyis megszámolod őket az első százon mondjuk) majd a szórásukat is figyelembe véve oszd el ezt a számot az egy oldalon látható kérdésekkel.

Ha bebizonyítod, hogy az egy oldalon lévő melegkérdések száma normál eloszlású, majd az arányukra vonatkozó becslés konfidenciaintervalluma 25 százalékpontnál nem tágabb 95%-os megbízhatóság mellett, közepe pedig 50%-nál van, illetve mindezt végre tudod hajtani, akkor igazad van.

2014. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Ciana ***** válasza:
100%

Sose értettem ezeket a hozzászólásokat, panaszokat, hogy "fel vannak kapva" a melegek, meg hogy mindenhol őket mutatják. Oké, nem nézek sok tv-t, de rádiót eléggé, főleg hétvégén. Évek óta. Én nem hallottam melegekről.

Őszintén, meleg létemre, nem hallok szinte semmit se. Csak mivel benne vagyok, persze néha valami érdekel, annak utánajárok. De hatalmas nagy homoszexuális "promóciót" még én mióta élek nem láttam itt Magyarországon.

A melegek száma meg nem hiszem, hogy nőtt volna, csak mivel az idő folyamán egyre nagyobb az elfogadás, szerencsére, főleg mióta az Únióban vagyunk, így többen mernek nyíltabban élni, nem titkolódzva, vagy beszűkült látásmóddal. Szerintem.

Azzal kicsit egyetértek, hogy néhány fiatal kissé túl gyorsan ítélkezik, vagy egy bajos kapcsolat után kijelenti, hogy ő biztos meleg/biszexuális. Ez tényleg kellemetlen jelenség.

20/L/L

2014. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 13-sal. Még annyi, hogy én meg azt nem értem soha, amikor azt mondják, hogy valaki divatból meleg. Azt hogy? Divatból megveszik az emberek a drága telefont, a márkás cipőt, divatos hajat vágatnak, stb. De "rudi bácsi" nem fog holnaptól hirtelen a "felül lapos, alul domború" variációra meredezni, csak mert az a divat.

Kérdező abban igazad van, hogy darabszámra több meleg van, mint eddig bármikor, de ehhez figyelembe kell venni, hogy csak az elmúlt 50 évben duplájára nőtt a Föld lakosságának száma. Arányaiban kell nézni, abban az esetben viszont nem igazán változott. A lakosság körül belül 10%-a.

2014. okt. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%
Miért kék az ég? Én azt akarom hogy sárga és piros legyen!!
2014. okt. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

10%? Az rengeteg. Na mindegy is. Amíg engem nem zaklatnak, addig semmi panaszom nem lehet.

Ui.:

Persze attól még zavarhat, max nem szólok, hogy zavar.

2014. okt. 15. 17:44
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a heteró tinilány kérdések sokkal zavaróbbak:D
2014. okt. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!