Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi meleg a tévékben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi meleg a tévékben?

Figyelt kérdés
Maunika showban újfent egy homi reklámozza a melegséget.
2009. máj. 11. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nemtom észrevetted-e de szinte mindegyik részben van verekedés. Hogy miért? Hát hogy nőjjön a nézettség! Gondolom ez a meleg téma is ezt a célt szolgálja.. ja meg gondolom behívnak egy másik krapekot aki meg véletlen utálja a b*zikat szal jól elakarja verni.. ez a mónika só színvonala..
2009. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretem nézni, amikor azok az emberek szidják az adott műsort (jelen esetben a Mónika Show-t) akik rendszeres nézői. Jéé, én hogyhogy nem háborodok fel ezen a meleg témán? Talán úgy, hogy nincs TV-m, mert nem érdekel a szenny. Téged igen, fogadd is örömmel.
2009. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Márkus László, Mensáros László, Gobbi Hilda, Temessy Hédi, Ferencsik János. Nem tudom, ismered-e ezeket a neveket. Úgy 30-40 éve ők uralták a képernyőt. Persze nem azzal, hogy melegek voltak, hanem művészetükkel és munkásságukkal. De az ember azért tudta róluk, hogy saját nemüket szeretik. Ahhoz pedig, hogy kiváló színészek ill. karmester voltak, az utókor sem fűz semmi kétséget.


Tehát melegek mindig is voltak a képernyőn. Csak most már a világ nyitottabb, őszintébb, az ilyesmiről is lehet nyíltan beszélni. Sőt szükséges is megmutatni a világnak, hogy ők is emberek, és az ő párkapcsolataik is úgy működnek, ugyanazokkal a problémákkal, mint a heteróké.


Elvégre egy meleg se háborodik fel, amikor heteró párt lát akár a tévében, akár az utcán. Nekünk sem kell a melegek láttán felkapni a vizet. Mindenkinek megvan a saját élete, amit ugyanúgy akar élni, mint bárki más. Ennyi.

2009. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a 2. válaszóló válasza az elsőnek (azaz nekem) címezte írományát akkor közölném, hogy nem nézem sem ezt a műsort sem a többit, mert általában nem szoktam nézni se a tv2-t se az rtl-2 meg az egyéb ilyen adókat. Sokkal inkább nézek Discoveryt ahol vannak hasznos dolgok. De persze attól még néha odakapcsolok, és mikor éppen Mónika reklám van, meglepő módon újabb verekedés.. biztos nem csak nekem tűnt ez fel. Ja és megkérném, hogy ne ítélj el úgy embert, akit nem is ismersz. Én a kérdésre válaszoltam, nem hinném, hogy ennek az oldalnak a lényege az lenne, hogy a többi válaszolót oltogatjuk.
2009. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert szőrös a nyúl :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDXDXDXDDXXXXDXD
2009. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!