Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon félek attól, hogy idő előtt terhes leszek! Mármint már 21 éves vagyok, de most még nem szeretném...Hiába szedek fogamzásgátlót már lassan egy éve, mégis rettenetesen félek!(mert hallottam már olyat is, hogy vki amellett esett teherbe) És nem csak magamat kergetem őrületbe azzal, hogy minden hónapban parázok megjön-e és beképzelek mindenfélét, hanem a barátomat is! Hogyan nyugodhatnék meg?
2007. okt. 24. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

előfordulhat h a lány gyogyszer mellett is teherbe esik de ez nagyon ritka inkább gondolj arra h hányan nem

de ha ennyire zavar akkor beszélj esetleg egy olyan emberrel akire halgatsz és bizol vagy probáljatok meg valamilyen formában még védekezni

2007. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára az élet más területén is ilyen stresszes vagy.Mindig mindenre megvan az esély, az 1%, de ha állandóan azon aggódunk nem tudunk élni.Megvan az esély, hogy elüt egy autó, vagy nyersz a lottón.Elöfordult már veled?:-) Látod, arra nagyobb a lehetöség, hogy bárhol baleset érhet és az nagyobb szerencsétlenség mint egy életet alkotni.Mindig az a lényeg hogy te mindent megteszel-e, elövigyázatos vagy-e, a többi már a sorson múlik.Idöben vedd be a gyógyszert és nem lesz semmi gond!Csak semmi stressz, élvezd az életet!
2007. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek,nincs mitől félned. Ha rendesen előírásoknak megfelelően szeded a gyógyszert, nem lesz baj.

Ha megnyugtat, használjatok óvszert, vagy hüvelybe helyezhető spermicid anyagot szex előtt.

De nem szabad ennyie parázni, tönkreteszed a szervezeted és az életed is.

Ha nem tudom megoldani frusztrációd, keress fel egy szakembert(pszicológust) biztos van belső oka aggályaidnak, ő segít ezeket feloldani és megoldani

nekem 10 évig bevált a gyógszer, pedig én is eleinte azt hittem, na majd velem biztos megtörténi, a baj. És nem:-)

2007. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!