Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem "plázacica", azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem "plázacica", azt miért nevezik sokan átlagos lánynak?

Figyelt kérdés

Mindig úgy van, hogy kicicomázott plázacicák vs. "átlagos lányok".

Honnan ered ez?

Nincs műhajam, sem műkörmöm, nem rakom ki mindenem, nem sminkelem agyon magam, de kikérem magam, hogy "átlagos" lennék, és sok lány mondhatná még ezt.


2014. okt. 4. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleve miért sértés az, hogy átlagos?
2014. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10 ből ha 8 ilyen "plázacica" szóval ebből kifolyólag lettetek ti az átlagosak.
2014. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát...igen átlagosak vagyunk.Mert manapság az a valaki,akin tonna smink,hátsója kirakva fb-re...miniszoknya még télen is..

Ehhez képest mi még átlagosak vagyunk...azok már a plázacica=r*banc

Átlagos lány=normális lány :)

2014. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem igaz. Az én felfogásom szerint biztos nem. Igen, nagyjából definiáltad a plázamacska fogalmát. Van egyszer ez a réteg. Van, akik nem rakják ki mindenüket, meg hát az ellentétje annak amit mondtál. Igazából innét már mindenki az ellentétje. De szépek, jók a testük is, miegymás. Ők természetesen nem plázamacskák. Simán normális, szép lányok. Vannak az átlagosak, akik... hát tudjuk. Nem rondák, de nem is mondom rá, hogy hűha. ( Illetve valaki biztosan, hisz mindenkinek más a szép. ) És vannak a szerintem rondák, akik mások szerint lehetnek mondjuk átlagosak. Ilyenből nem sok van egyébként. DE az átlagos semmiképpen sem rossz jelző és - ahogy fentebb kifejtettem - nem csak ez a kettő van. Tévedés. :)
2014. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!