Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már mindenütt elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már mindenütt elvárás, vagy csak véletlenül bukkanok mindig ilyenre?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallani, hogy alul csupasznak kell lenni. Persze, nem hagy az ember őserdőt a higiénia miatt, de miért kell mindenkinek csupaszra? Nekem pl. egy kisgyermek jut eszembe a szőrtelen nemi szervről, amolyan pedo. Még nem voltam senkivel, ne mondjátok, hogy nem kellett volna annyit megnézni, csak sokszor láttam felbukkanni, hogy első előtt szőrteleníteni, és így elgondolkodtam rajta. Miért lett hirtelen ilyen elvárás, mikor addig teljesen természetes volt az ellenkezője?
2014. szept. 19. 20:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kortársaimról gőzöm sincs, öltözőben mindig nagyon takarjuk magunkat, ki is néznék, ha valaki mindent megmutatna öltözés közben.
2014. szept. 19. 21:08
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi fiúk nem nagyon szégyenlősködtünk öltözéskor...
2014. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne akarj elvárásoknak megfelelni soha! Csináld úgy, ahogy neked jól esik, ne mások diktálják neked.

Egyébként engem még az sem zavarna, ha a nők nem borotválnák a lábukat, sem a hónaljukat.

2014. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, mert feltétlenül meg akarok felelni. Úgy gondolom, hogy akivel majd megteszem, az úgy kell szeressen, ahogy vagyok, különben szrt sem ér a egész. Csak valahogy mindig mindenben kilógok a sorból, mert amelyik trend nem tetszik, azt nem szoktam követni, bár van, amit ha nem akarom, hogy még jobban kinézzenek, meg zavar hogy bámulnak, csak követem, ilyen pl. a láb szőrtelenítés. De kíváncsi vagyok attól meg. Meg persze valahogy nyugodtabb vagyok, ha tudom, hogy mi a helyzet, tudjam, milyen reakciókra számíthatok, ha esetleg kiderül.
2014. szept. 19. 21:23
 15/15 anonim ***** válasza:
nem mindenhol, de részemről gusztustalan a szőrös
2014. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!