Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett divat hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett divat hogy a lányoknak csak a kékszemü pasik teccenek?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok barna szemmel nem világos barna nem is sötét a kettö között (gesztenye) és csak anniyt tudok észre venni hogy minden lánynak csak a kékszem jön be....mikor elmegyk szórakoznia barátokkal frankónk kimondom mindig tiszta para vagyok hogy biztos jobban bejön neki a haverom...ehh és igaz is, miért ? pedig sokan mondják hogy szép barna szemem van (igaz is semmi hiba vagy valmi tiszta baran :D)és képtelen vagyok felogni ez most divat lett vagy mi ? :S mert már a csajok sem ugy néznek rám mint a barátomra (kék a szeme).[tisztelet ugye a kivételnek akiknél a barna szem is nyerö jo tudom nem csak a külsö számit mi emberke mégis elsönek abbol vesszük le hogy szóba állunk e vele]köszi a válszokat :D elöre is :D
2008. aug. 8. 22:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
sztem ez nem divat. sok lánynak csak az összhatás az ami beön nekem volt már kék és barna szemű barátomis:) ha valaki szeret annak mind1 lesz h a szemed milyen színű:)
2008. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát mert nem csoda hogy a legtöbb csaj a kékszemű pasikért van oda pl: nekem is a kék szemű szöke hajú pasik jönnek be
2009. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
én ugymegyek csajozni hogy leellenörzöm a csaj szemét az 1-ik legyen zöld a másik barna
2010. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!