Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett divat hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett divat hogy a lányoknak csak a kékszemü pasik teccenek?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok barna szemmel nem világos barna nem is sötét a kettö között (gesztenye) és csak anniyt tudok észre venni hogy minden lánynak csak a kékszem jön be....mikor elmegyk szórakoznia barátokkal frankónk kimondom mindig tiszta para vagyok hogy biztos jobban bejön neki a haverom...ehh és igaz is, miért ? pedig sokan mondják hogy szép barna szemem van (igaz is semmi hiba vagy valmi tiszta baran :D)és képtelen vagyok felogni ez most divat lett vagy mi ? :S mert már a csajok sem ugy néznek rám mint a barátomra (kék a szeme).[tisztelet ugye a kivételnek akiknél a barna szem is nyerö jo tudom nem csak a külsö számit mi emberke mégis elsönek abbol vesszük le hogy szóba állunk e vele]köszi a válszokat :D elöre is :D
2008. aug. 8. 22:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
fuhh,ez hülyeség...mkinek a szőke kék szemű herceg az álom,nekem meg nem tetszenek az ilyen pasik,mondjuk nem ettől függ h tetszik-e...nekem is a szép barnás-zöldes szem tetszik,világosbarna hajjal---->ilyen a barátom:)
2008. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a szőke-kékszem csak tipikus "tiniálom",utána rájön lassacskán a lányka,hogy ez mennyire nem számit :D
2008. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

sztem is megnyugodhatsz, nem vagy semmi féle hátrányban.

nekem ugyan már két kék szemű barátom is volt, akik mellesleg szőkék voltak, és wááh, oda voltam értük, de most pl.zöld szemű barna hajú barátom van.. :)

teljesen mindegy milyen szinű a szeme a srácnak(nekem), csak a kisugárzása legyen jó, és a nézése megigéző.:)

2008. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem lévőkhöz.Nekem sötétbarna szemem van és a bnőm imádja..ő pont a sötétebb szemekért van oda.
2008. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindig is a barna szemért voltam oda. Egy kék szemű és szőke ismrősöm van, és soha az életben nemtartottam hejesnek.
2008. aug. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Ez sztem egyáltalán nem gáz. Nekem nagy sötétbarna szemeim vannak és 10 csajból 8 arra figyel fel legelőször és meg is jegyzi
2008. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
eddig nekem is a kékszemű pasik jöttek be de szerintem mind1 most pl zöldszeműbarátom van
2008. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"...mikor elmegyk szórakoznia barátokkal frankónk kimondom mindig tiszta para vagyok hogy biztos jobban bejön neki a haverom...ehh és igaz is, miért ? "


pont azért, mert ezen agyalsz. mert nem az jár a fejedben, hogy "ejj, de jó pasi vagyok", hanem azon szorongsz, hogy a barátom biztos vonzóbb a csajoknak. ergo önbecsülésed lemegy mélyrepülésbe, kisugárzás a béka segge alá csökken, még szép, hogy a lányok észre se vesznek.

2008. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

utolsó elötti hozzászóló köszi igazad lehet


"Szerintem foglalkozz pasikkal.Azok a barna szeműeket szeretik!" < ha ezel ara próbálsz célozni hogy ájjak a buzik oldalára kösz nem.

2008. aug. 15. 01:36
 20/23 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség!nincs szemhez kötve a szerelem és a szeretet nekem mondjuk kék szemű barátom van de nem a szeme miatt szeretem !nekem mindegy milyen a szemszine!Szal ne aggódj nem csak a kékszeműeké a világ
2008. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!