Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett divat hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett divat hogy a lányoknak csak a kékszemü pasik teccenek?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok barna szemmel nem világos barna nem is sötét a kettö között (gesztenye) és csak anniyt tudok észre venni hogy minden lánynak csak a kékszem jön be....mikor elmegyk szórakoznia barátokkal frankónk kimondom mindig tiszta para vagyok hogy biztos jobban bejön neki a haverom...ehh és igaz is, miért ? pedig sokan mondják hogy szép barna szemem van (igaz is semmi hiba vagy valmi tiszta baran :D)és képtelen vagyok felogni ez most divat lett vagy mi ? :S mert már a csajok sem ugy néznek rám mint a barátomra (kék a szeme).[tisztelet ugye a kivételnek akiknél a barna szem is nyerö jo tudom nem csak a külsö számit mi emberke mégis elsönek abbol vesszük le hogy szóba állunk e vele]köszi a válszokat :D elöre is :D
2008. aug. 8. 22:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
én kékszemű vagyok és sok lánynak tetszik nagyon a szemem, szerencsére. de van sok barnaszemű barátom, akik sokkal több lánynak tetszenek mint én, úgyh sztem nem ezen múlik, csak vmi plusz lehet...márakinél... :)
2008. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
a barna szemért vagyok oda, mindig is azért voltam, most mégis kék szemű barátom van:) nem függ össze szerintem.
2008. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó az, ha egy pasinak szép szeme van. És ez lehet barna, kék, zöld...bármilyen:) A lényeg hogy megfogjon benne valami. Az viszont tény, hogy a 'világító' kék szemeket előbb észre lehet venni, mint a barnát. De a kisugárzás egészében fontos, nem csak a szem:D Az én barátom is barna szemű:P
2008. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tévesek az információid:D

Ha pl lehet, akkor én kerülöm a szőke kék szemű pasikat, akikről már csak angyalszárny hiányzik, bár volt már ilyen barátom is:) Szerintem sem szemfüggő a dolog.

2008. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
háthh köszi skacok......remélem hogy találok egy ojant lányt akiben azért a szemem is elnyeri a teccését =D
2008. aug. 8. 22:46
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Nekem pont a szép, tiszta, mélybarna szemek jönnek be. Persze szeretem a tengerkék szemeket is, de valamiért a barna közelebb áll a szívemhez :) Talán, mert nekem is barna szemem van. :)
2008. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak is barna szeme van,és imádom :) Nekem kifejezetten nem jönnek be a kékszemű pasik,és egyáltalán nem a szemét nézem a fiúnak,bár lehet az szembetűnőbb ha világít,de nekem ez nem nagyon számit :) SZal no para :D [Barnánál nincs szebb :P *Sajátvélemény :D]
2008. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem függ össze az egész nekem volt kék és barna szemű pasim is ÉS MINDKETŐJÜKET NAGYON SZERETTEM.Nyugi te is találsz majd egy lányt, csak nem kereded eléggé!!!!!!!!!!!!!!
2008. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
kösszii a válszokat na meg a biztatást igy már nyugott vagyok hogy téveszmém van ^^ nem kergetem eléggé háthh halod ja ... XDD rá kell jobban feküdni a témára.....szmélyes vélemény =D háthh örülök hogy a barna teccik^^. jöhet még válasz kiváncsi vagyok a véleményekre
2008. aug. 9. 00:59
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi, a barátod nem azért tetszik a lányoknak annyira, mert kékszemű. Hanem van vmi a kisugárzásában a stílusában, gondolom nagy csajozó is lehet.:P Mindenesetre nekem pont a tiszta gesztnyebarna szem jön be. Nincs is annál szebb:) 2. nálam a zöld szem 3. pedig a kék. De a kék is lehet nagyon szép meg ez amúgyis csak saját vélemény nekem is kék szemem van lehet téll feltűnőbb de nem az a legfontosabb. Hanem az, hogy a fiú hogy tud vele nézni a lányra...
2008. aug. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!