Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végem van, ennyi. Most hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végem van, ennyi. Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Bonyolult a helyzet. Elöször is haverokkal voltam bulizni mikor csókoloztam egy csodálatos lánnyal. Aki 27 volt, én meg 18 at töltöttem, nagyon jó volt, és az este után sokat sírtam hogy velem ez többet nem történik meg. Mert egy lúzer vagyok, 2-3 hónap eltelt, sikerült valamennyie felednem, de közben megtetszett egy lány, tanulói jogviszony ba vagyok egy építő ipari cégnél, nem érzek iránta semmit, csak azt hogy egyszerüen gyönyörű, ez a lány, szokott minket munkásokat fuvarozni és (nem mindig) ellenörizni a munkát) tetszik de ö a fönököm lánya, és neki van egy pasija aki mellesleg a feletesem azaz a kisfönököm, nagyon kínosan érzem magam mikor munka közben néz engem, mindig zavarba jövök és nem tudok úgy dolgozni mint bármi máskor, és nagyon rosszul esik mikor barátjával csokolozik,mert magamnak szeretném, de tudom hogy e adottságok mellett semmi esélyem.


Ui: A 2 lány NEM egy és ugyanaz



2014. szept. 11. 18:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Remélem érthetően írtam le a helyzetet
2014. szept. 11. 18:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg a lanytol hogy bejosz-e neki! Ennel jobbat nem tudok!
2014. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerinzem ezt csak ugy tufod elfelejteni, ha keresel egy másik munkahelyet. kulonben elbaszot az eletedet, mert nem fogsz majd masik lany utan nezni. es ne kerdezd h tetszel e neki mert mar van pasija, raadasul a fonokod.
2014. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!