Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után hogy tovább? Ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy tovább? Ennyi lenne?

Figyelt kérdés
Van egy srác 20-21 éves lehet, én 17 leszek. szóval ez a történet már elég régóta kezdődött. úgy kezdődött, h észrevettem, h elég sűrűn néz, utána elkezdtünk szemezni. majd jött egy olyan, h beszólt egy helyzetbe, h jó étvágyat, amikor kajáltam a barátnőmmel, mi meg mondtuk, h köszi, majd volt még pár ilyen udvarias formula. a legjobb pedig az volt, mikot kirúgta a labdát és pont én adtam neki vissza, mert a sors úgy hozta, h nekem akkor pont ott keleltt lennem. hozzászóltam egy vicces mondattal, ő meg mosoylogva megköszönte, majd úgy felpörögtem az események, h rám köszönt. akkor ott azthittem elkezdődik vmi új korszak. egy héten keresztül végig köszöntünk, majd egyik napról a másikra már nem köszönt. nem tudom mi ütött belé? szerintetek? pedig már olyan jól alakultak a dolgok. mit gondoltok?
2009. ápr. 27. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
hát, béna volt, és nem mert odamenni hozzád, mostmeg már picit letett rólad, csak akkor lesz vmi, ha odamész hozzá :)
2009. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
menj oda hozzá mond meg neki hogy eddig köszönt mostmeg már észre se vesz... mosolyogni fog és megígéri hogy legközelebb 2X is köszön és még puszit is ad mellé! sok sikert!
2009. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!