Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez változzon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez változzon?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik és megírtam neki hogy lehetne közöttünk több mint barátság. Hogy legalább csak próbáljuk meg. Ő azt mondta hogy nagyon aranyos vagyok meg minden de Ő most nem szeretne kapcsolatot. Ezzel rendesen odavágott az amúgy sem túl nagy önbizalmamnak. Gondolom így már az esélyem nála egyenlő a nullával. Mit tudnék csinálni hogy ez változzon? Nagyon szép és kedves lány és szeretném hogy összejöjjünk.

Mindketten 14 évesek vagyunk.

A hasznos és értelmes válaszokat előre is köszönöm.



#fiú #randi #lány #szerelem #szép #visszautasíttás
2014. aug. 19. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Csókold meg és nyert ügyed van.
2014. aug. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kérdezd meg h mi a probléma mért nem akar kapcsolatot... ha nem v az esete, v ilyesmit mondd, akk hagyd... ha azért, mert úgy gondolja fiatal még egy komolyabb dologhoz, akk is hagyd ( v várj, de ahoz sokat kell)... ha pedig nincs túl mondjuk a volt barátján, akk várj rá (ha ugy gondolod érdemes) ... egyéb indokok csak kamuk lehetnek sztem, habár az attól függ :) sok sikert!
2014. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!