Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy megszerettetek egy olyan pasit, akiről idáig lehetetlennek gondoltátok?

Figyelt kérdés

Lányok, volt már olyan, hogy megszerettetek egy olyan pasit, akiről idáig lehetetlennek gondoltátok?


Akár évekig is? Nem arról van szó, hogy gáz volt a srác, barátnak jó volt - csak az a plussz nem volt meg, aztán meglett. Hogy történt?


2014. aug. 18. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Érzelmi zsarolással érte el azt, hogy összejöjjünk. Túl fiatal voltam és hülye ahhoz, hogy ezt akkor észrevegyem. A kapcsolatunk elején is sokszor alkalmazta ezt amikor megpróbáltam elhagyni, mára meg már beleszerettem ezért vagyunk még mindig együtt.
2014. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Soha nem foglalkoztam vele mert volt valami plusz ami nem volt meg benne. összejött mással. És most érzem a pluszt is..
2014. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen:)Mondjuk az első pillanattól kezdve meg volt a szikra, meg az a plusz, amire egy nő felfigyel egy férfivel kapcsolatban.
2014. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!