Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gress Hogan kérdése:

Szerintetek durva?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egy lányt, de sajnos a körülmények miatt el kellett engednem, és miután " szakitottunk" mondja hogy pár napja megismerkedett egy pasival és " elcsattant az első csók" ez engem kikészitett... Teljesen meghaltam azon a napon, Puffffff minden.

És mivel hogy én még mindig ku....a szeretem, és gyúlölöm a srácot aki megszerezte. Ezért csak ugy tudtam elengedni hogy azt mondtam neki hogy sosem szerettem, és csak játcottam vele. :'( :'( És most tönkretettem aztmondtam :(

vélemények?

köszönöm



2014. aug. 14. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt szép ilyet mondani. Ha el kellett engedned, akkor már úgysincs hozzá közöd, hagyd h élje az életét. nem kell már bvelekavarnod ilyen mondatokkal sem.
2014. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van :(
2014. aug. 14. 22:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Bár csak az okoz fálydalmat amit szeretünk. De Dóri aztmondta hogy nemszeret
2014. aug. 14. 22:47
 4/7 anonim válasza:

Ha tényleg szeretett akkor a lelkét ezzel a pár mondattal a pokolba küldted majd összeverted.

Rólad az volt az utólsó emléke , hogy csak játcottál vele.

Ezekkel a szavakkal a földbe tiportad a közös jövőtöket .

Javíts ki ha nem így van .

2014. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazad van,, helyrehozom :(
2014. aug. 14. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:

tejföl vagy....várj..nem is tejföl...inkább frisföl...vagy inkább egy joghurt, egy silány minőségű joghurt.


pfffffffffff -.-

2014. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úgy is érzem magam .
2014. aug. 15. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!