Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan hogy a csajoknak jobban bejönnek az izmos csávók?

Figyelt kérdés
Én ezen nem tudok kiigazodni valaki aztmondja neki jobban bejönnek valaki azt hogy rá se hederint egy lére megy hogy néz ki valaki aztmondja fúj, mondjuk én nem vagyok dagadt se meg gebe se, fél éve edzek és elég jól haladok a fejlődéssel 17f , jah és egy nő ismerősöm mondta hogy neki egyáltalán nem tetszenek, amikor elment mellette egy kellőkép szálkás alkatú ember igencsak utána nézett
2010. jan. 12. 19:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A barom amcsi filmek miatt
2010. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
akinek a pocakosak tetszenek, azok már eleve nemjó csajok. nekem ez a megfigyelésem.
2010. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:07


kinek mi a jó???

2010. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
túl sok retusált képet nézegetnek amcsi sztárokról és olyan férfiról álmodnak, aki csak egy photoshopban létezik. Ez a hiba. A média hülye agymosása az egész.
2010. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ezer meg egy női szemmel is szép nőt láttam, akinek inkább a testesebb, pocakosabb férfiak tetszettek. Az megint más kérdés, hogy kinek milyen a szép nő. Teljesen szubjektív.
2010. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hujeseget beszeltek,filmek,kepek,marhasag nem azert,mert egy sportos alkat jobban nez ki,es rajta latszik hogy ad magara,nem hanyagolja el magat,es nektek is jobban bejon egy sportos no akinek jo feszes melle meg feneke van,na ezzel igy vannak a nok is.
2010. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem kell kigyurtnak lenni ahhoz,hogy valaki megvédje a barátnőjét.Nem a termet számít,hanem az elvetemültség.Különben is,nagy sz@r nagyobbat puffan...
2010. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ez a médiás dolog télleg jónagy baromság volt. nemkell ehhez média h az ember érezze belülről, és ismerje magát annyira h tudja h neki mi jön be és mi nem. ez ugyanis nem tanulható, és nem irányítható dolog. és nemlehet különféle érzelmi marketinget bevetni ennek érdekében h sulykolják beléd h az izmos férfiak a jók. ezt te érzed belülről, te tudod h hányadán állsz a dologgal.

azt sulykolhatja beléd a média h légy olyan, de azt nem h ezek az emberek tetszenek az ellenkező nemnek.

2010. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!