Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan hogy a csajoknak jobban bejönnek az izmos csávók?

Figyelt kérdés
Én ezen nem tudok kiigazodni valaki aztmondja neki jobban bejönnek valaki azt hogy rá se hederint egy lére megy hogy néz ki valaki aztmondja fúj, mondjuk én nem vagyok dagadt se meg gebe se, fél éve edzek és elég jól haladok a fejlődéssel 17f , jah és egy nő ismerősöm mondta hogy neki egyáltalán nem tetszenek, amikor elment mellette egy kellőkép szálkás alkatú ember igencsak utána nézett
2010. jan. 12. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Talán mert így van? :D egy csontrakéta, hurkapálcika nem fogja tudni őt megvédeni nehéz helyzetekben, pl. egy csorda Harkonnen támadásánál.
2010. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
48%
lehet nem akar téged megbántani..:D
2010. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
49%
mármint, azt mnodják neked,hogy nem jönnek be az izmos pasik, de te meg nem vagy valami izmos..:D
2010. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát jah még nem vagyok elég izmos 190cm+85kg de ez nem háj
2010. jan. 12. 19:51
 5/18 anonim ***** válasza:

mindenkinek más jön be.


nem fogsz mindenkinek bejönni, úgy ahogy neked sem jön be mindenki.

2010. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért is tettem fel mert itt is olvastam hogy azt írja: fúj utálom a kockás hasú 50es bicepszű csávókat, én a pocakosabb fajtákat szeretem pff:D akkor szerezz olyat amelyiknek sörhasa van
2010. jan. 12. 19:53
 7/18 anonim ***** válasza:
Szia! Mert ez szubjektív dolog. Van, aki vonzanak az izmosabb férfiak, van, aki nem akar tőlük semmit. A te korodban talán inkább az izmosabbak az ideálisak, később meglátod senkit nem fog érdekelni, hogy sörhasad vagy kockahasad van :)
2010. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szubjektív dologról, annyit hogy aki írta hogy neked is csak ez jön be hát igen, akinek szép alakja és szép arca szeme van stb.(persze legyen normális is) de egy dagadt vagy gebe gyereknek egyáltalán nincs jó alakja férfiviszonylatban:D
2010. jan. 12. 19:59
 9/18 anonim ***** válasza:
Első: Azokhoz még Paul Atreidesnek is egy sereg fremen kellett a maga oldalán, önmagában ő se ment velük semmire (legfeljebb egyszerre egy-kettővel). Szóval ilyen szempontból az izompacsirta se ér semmit, ha egy komplett horda támad rá. Tudod, sok lúd disznót győz...
2010. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
egy sereg "izompacsirta"?
2010. jan. 12. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!