Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Nektek hogyan reagált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Nektek hogyan reagáltak a szüleitek/barátaitok és bárki akinek elmondtátok, hogy homoszexuálisok vagytok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
lekevertek két akkora pofont, hogy keringési pályára álltam
2014. júl. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
I'm sory, I'm very sory, but I'm normal person.
2014. júl. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt legjobb barátom homoszexuális, legelőször nekem mondta, és én teljes mértékben támogattam. Igazából már régebb óta gyanítottam a dolgot, de nem zavart, mert egy nagyon értékes ember. Még beavatott pár embert, és mindannyian pozitívan fogadták (persze voltak olyanok is, akik b*zizták, úgy hogy semmit sem tudtak róla, de amit egy embernél több tud, az nem titok). Az anyukájának elmondta, aki nagyon csalódott benne, és így egy év távlatában sem tudja elfogadni. Szegény nagyon sokat szenved emiatt.
2014. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En nagyjabol az osszes baratomat elveszitettem. Sajnos nem vigasztal a tudat, hogy masok szerint ha nem tudtak elfogadni, akkor nem is voltak "igazi baratok". A csaladom nem tudja, mivel nagyon rossz a viszony koztunk.
2014. júl. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindenki könnyen fogadta, azóta teljesen nyíltan élek, de úgy, hogy tényleg mindenki tudja. Soha nem fogok egy percet sem titkolózni, nekem arra nincs energiám.


25\L

2014. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elöször egy interneten megismert lanynak mondtam el,aki szerencsere nem ítélt el és tamogatott:)nagyon jóba vagyunk,és örülök,hogy elmondhattam nek,mert nem nyomja akkora kő mar a szívemet és nyíltabban beszelhetek vele.2 nappal később az osztalytarsamnak mondtam el,ő is lany:D hat elöször összezavarodott és elkezdett viccelodni,utana kibeszeltem magambol mindent és probalt segíteni:)azóta vele is jobb baratsagban vagyunk és megbízhatok benne:)szerintem ha te el szeretnéd mondani akarkinek is,elöször kérdezd meg,hogy mi a véleménye a "masabb" emberekről.jameg a legfontosabb,hogy bízhass bennuk.az én szuleim még nem tudjak,nem is szeretném elmondani,mert félek hogy elítélnének és az egesz életem felfordulna,így se vagyunk eleg jo viszonyban..

14/F bi

2014. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól, mert már mindenki tudta 13 éves koromban, és én is normálisan kezelem. Tudni kell a határaid és mások határait és tiszteletben tartani és semmi gond nincs még itthon sem akkor a fővárosban.


30-as biszex top pasi.

2014. júl. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
El hagyott veszőkért (határokért) elnézést! ;)
2014. júl. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mielőtt elmondtam a legjobb barátomnak, tartottam tőle, hogy sosem fog többet beszélni velem, vagy megijed, hogy hajtok rá, és azért mondom el. Én lepődtem meg a legjobban, hogy teljesen jól kezelte. Pár nappal később föl merte tenni az ezzel kapcsolatos kérdéseit, és mindent megbeszéltünk. Akkor nyugodtam meg végleg, hogy nem csak megjátssza magát, amikor elkezdett vele poénkodni (de nem sértően).


Később a lány barátaim is jól fogadták, de nekik egyszerűbb is elmondani meg befogadni.


Szerintem hülyeség ez az "előbb puhatold ki, hogy áll a homoszexuális témához", mert ha komolyan teszed föl a kérdést az felér egy coming outtal, ha meg nem komolyan, akkor a válasz is olyan lesz, úgy meg egyáltalán nem biztos, hogy tükrözni fogja a valóságot. Meg ugye a "szerinted hogyan reagálnál egy helyzetre" és a valóság sokszor baromira nem fedik egymást.

2014. aug. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!