Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam meg neki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg neki, hogy ne mind beszeljen annyit az excsajarol?

Figyelt kérdés

A pasim allandoan az excsajarol beszel nekem, jo viszonyban vannak meg mindig, de mar elegem van hogy midnig rola beszel. Enegm meg hozza visszonyit.

Mar nagyon idegesit, hogyan mondjam meg neki, hogy ezt fejezze be, mert nem akarom elvesziteni.


2010. jan. 9. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
ha téged ez zavar nyugodtan beszélj vele erről.Ha meg nem érti meg akkor tuti érez még valamit a lány iránt ,csak nem akarja még magának sem beismerni
2010. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jaj én voltam az előző is.Hát mondd meg neki őszintén,hogy Téged zavar az,hogy az előzőhöz viszonyít Téged.Te nem a volt barátnője vagy hanem Te.És ne hozza fel mindig témába,mert neked ez rosszul esik
2010. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg mindig nagyon jo a kapcsolatuk es szinte a legjobb bartatok de mar nagyon idegesit, felek ha megmondom neki azt hiszi, hogy feltekeny vagyok ra! De nem vagyok feltekeny mert tudom , hogy nem erez iranta semmit mar. Mert en is ugyanigy vagyok az exemmel , csak en nem hozom fel ot allandoan, vagyis eggyaltalan nem beszelek rola neki.
2010. jan. 9. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2010. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3honapja
2010. jan. 9. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor már tényleg nem kellene beszélnie az exről.

Az meg hogy összehasonlít vele, hát eléggé ocsmány dolog a részéről.

Szerintem mondd meg neki őszintén, hogy ez téged nagyon bánt, és hogy lépjen túl a volt csaján, mert ezzel a viselkedésével megmérgezi a kapcsolatotokat.

2010. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is mindig az excsajáról beszél-.-:S:S

Elég rossz szokás szerintem:6

Én megmondtam neki hogy ez elég szarul eisk és ha akar mennyen vissza nyugottan hozzá v ha nem akar ne beszéljen folyton róla.

Bevált azóta nem hallottam róla:D

2010. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!