Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a srácot, hogy ne beszéljen a kalandunkról?

Figyelt kérdés
nemrég összekeveredtem egy sráccal, aki szeret hencegni a haverjainak a szexuális kalandjairol, de ezt én szeretném elkerülni, hogy engem is kibeszéljen. Hogyan vegyem rá, hogy tartsa a száját?
2010. aug. 12. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ha beszél a kalandotokról, akkor minden lány megtudja, hogy kicsi a farka. Hidd el, hallgatni fog.
2010. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Megkérheted, ami vagy használ vagy nem. Esetleg említsd meg neki, hogy egy nagyon csúnya pletykát találtál ki és ha eljár a szája elkezded terjeszteni. Egyébként meg gondolom tudtad, hogy ilyen akkor mire számítottál?
2010. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, vagy hozzáteszi azt is a sztorihoz, hogy megzsaroltad, úgy mg élvezetesebb lesz mesélni.

Bár, nekem sem jut jobb eszembe. Esetleg, ha akarsz vele többször is "kalandozni", akkor mond neki, hogy ha nem mondja el, szülség esetén, legközelebb is őt hívod.

2010. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ha beszél a kalandotokról, akkor minden lány megtudja, hogy kicsi a farka. Hidd el, hallgatni fog.


Ez mekkora már:DDD

2010. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
zsarold vagy nyírd ki.
2010. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem kicsi:D na amugy jó tippek:)
2010. aug. 12. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor merevedési problémával küzd, vagy nem tud nyalni
2010. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
62%

12.45

nekem is merevedési problémám van, egész nap áll, mind1 mit csinálok

2010. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!