Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok huszonéves srác miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok huszonéves srác miért kezd inkább tizenéves lányokkal, mint a saját korosztályukkal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 15:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A fene se tudja... Amint látod, mindkét félnek megvan a maga verziója, és baromi komplex a probléma. Ugyanis az ilyen eseteknél belép a képbe az általánosítás, ezáltal az ügy elkezd öngerjesztővé válni.


Tegyük fel, hogy egy srác odamegy egy huszonéves csajhoz, az meg lekisfiúzza. Mindenhol azt hallja, hogy a huszonéves csajoknak csak a harmincas faszik kellenek, akik már családot akarnak. Egy idő után már oda sem megy a srác a huszonévesekhez, mert elkönyveli, hogy úgyis lerázzák :D.


Jó, ez most csak egy teória a hallottak alapján, nem támasztja alá semmi, de hallottam már hasonlót: egy haverom kollégájának az esete például. A srác haverom elmondása szerint egy amolyan igazi, jóképű, kisportolt srác, aki abban tér el az átlagostól, hogy kifejezetten a duci csajokra bukik, neki ez jön be. Célzottan az ilyen lányoknál próbálkozik, és azt hinnénk, hogy a mindenki által mellőzött testesebb lányok csak úgy ugranak a lehetőségre. Csakhogy nem: mindig kosarat kap, ugyanis ezek a csajok elkönyvelték, hogy egy ilyen fene jóképű fickó úgysem akar semmit a hozzájuk hasonlóktól, biztosan nincsenek komoly szándékai, ezért totál bizalmatlanok és lepattintják kérdés nélkül :D.

2014. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Hát, én a környezetemben pont azt tapasztalom, hogy a huszonéves lányok még jócskán nem keltek el, nemhogy nincsenek eljegyezve, de még kapcsolatuk sincs. Bezzeg a tizenéveseknek..."


Nem túl logikus amit mondasz.

2014. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Miért nem logikus?
2014. júl. 22. 17:55
 24/26 anonim ***** válasza:
Én pedig azt tapasztalom hogy a huszonéves lányok jelentős része már 5 évnél hosszabb ideje stabil párkapcsolatban él.
2014. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ja igen és úgyértem ugyanazzal a sráccal.
2014. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
61%

A nők elvárása, hogy rögtön az érettségi után legyünk 30+ évesek, legyen 2+ diplománk, 10+ év munkatapasztalatunk biztos állással, jó pénzzel, saját kocsival, meg lakással/házzal amibe betehetik a s***üket.


Amúgy nem próbálkozom tiniknél sem.

25F

2014. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!