Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok huszonéves srác miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok huszonéves srác miért kezd inkább tizenéves lányokkal, mint a saját korosztályukkal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 15:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Vajon lehet ehhez valami köze annak, hogy a lányok meg vannak arról győződve, hogy ők korábban érnek, és a velük egy korú fiúk totál éretlenek, és sokkal jobban felnéznek a náluk idősebb srácokra?


Szóval én pasi vagyok, így tizenéves koromban másképp tettem volna fel a kérdést: miért van az, hogy sok tizenéves lány inkább a huszonéves srácokkal kezd, mint a saját korosztályával?


Félre értés ne essék, én nem akarok itt megint frontot nyitni a nemek háborújában, és elkezdeni pocskondiázni a nőket, főleg, hogy semmi problémám vagy frusztrációm a hölgyekkel kapcsolatban. Mindössze arról van szó, hogy én ezt a nézőpontot érzem reálisabbnak - bár a részrehajlás megkerülhetetlen mindkét oldalon.

2014. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
#11: Lehet, hogy ti, fiúk nem érzitek úgy, de a fiúk 14-16 éves korukban igenis nagyon éretlenek tudnak lenni. (Tisztelet a kivételnek...)
2014. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Pont ma mondta nekem egy nagyon aranyos csajszi itt, (aki válaszolhatna a kva levelemre végre valaháraegyébként :D) hogy 24 éves kor egy nőnél már állítólag necces és tényleg, a csajok fele már házas, a másikfele meg már szült gyereket, vagy mindkettő egyszerre. Pont ma néztem fb-ot és ténylegcígy van.
2014. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
60%

Ja, én nem állítottam ennek az ellenkezőjét, nem a pasikat védem, félre ne érts :D. Az élet ezen szakaszában valóban ugranak egyet a lányok és felnőttesebben viselkednek. Ellenben mondjuk ez a különbség úgy 19-20 éves korra szerintem ez el-eltűnik.


Sőt: azt figyeltem meg, hogy úgy 25 körül nem ritkán ez megfordul - nyilván itt is tisztelet a kivételnek. Úgy 25 éves korom környékén én kezdtem iszonyat gyerekesnek érezni a velem egykorú csajokat (akik ráadásul nagyon könnyen neveznek éretlen kis tacskónak egy srácot csak azért, mert még nem akar családot, vagy házat).


Szerintem egy 20 éves srác és egy 20 éves csaj között sokszor csak az a különbség, hogy mások a vágyaik, mert ebben a korban egy csomó lány már meg akar állapodni, a srácok meg baromira nem. Erre a csajok leszűrik a konzekvenciát: a srácok éretlenek, holott szerintem nem, csak másképp fejlődnek, más a sorrend.


De vágyak terén mégis olykor jobban összepasszolnak az idősebb pasikkal, ezért a huszonéveseknek meg maradnak a tizenévesek, mert a tinik felnéznek a huszonévesre, nem nevezik éretlennek, ráadásul nem is akarnak tőle még családot. Azaz a huszonéves srác sokszor azért választja a tinit, mert a vele egykorú csaj nem akar tőle semmit.


Persze, ez csak az én véleményem, tévedhetek is.

2014. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
#14 tökéletesen összefoglalta a dogokat
2014. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én eleve nem értem a kérdést.

Ti huszonéves lányok miért a 30-40 közötti pasikkal kezdetek?...........

23/F

2014. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Bele van nevelve a lányokba/nőkbe ,hogy érettebbek azonos korú fiú/férfi társaiknál , ez testileg lehet ,de szellemileg nem teljesen .Engem is "lecserélt" egy 20 évesre(pedig nem hiszem ,hogy az a srác érettebb , vannak gyerekes cselekedetei). Bnőm 16 volt . 18/f
2014. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%
Mert egy tizenéves lánynak még nincsenek irreális elvárásai. A legtöbb huszonéves nőnél, ha nem vagy adonisz testű, több diplomás (az, hogy komoly egyetemre jársz nem jó, mert attól még csóró egyetemista vagy), nincs saját házad, kocsid stb. akkor eláshatod magad. Ezzel ellentétben a legtöbb huszonéves nő, tized annyit nem tud letenni, mint egy hasonló korú férfi. Van valami értéktelen diplomájuk, a bivalybasznádi egyetem fűzfánfütyülő aljabölcsész szakáról, és azt hiszik ők szarták a spanyolviaszt.
2014. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ez persze rendben van:)

A lényeg az volt itt, hogy szóba sem állnak velünk sokszor a saját korosztályunk. Jelen esetben 23 éves. Ez a "nő" korosztály kapásból a 30 -as korosztályt célozza meg. Sok fiú/srác/férfi- ahogy tetszik -ezért próbálkozik a tizenéves lányokkal. Én pl ebből nem kérek úgy érzem ők (a tizenévesek) nem hozzám valóak. Ezért nem kezdek velük. Egy 23 éves egy 23 évest le kisfiúz. Esély sincs nagyon sok esetben. Nagy problémák vannak itt a mai fiatal társadalom fejében. Óriási nagy probléma....

23/F

2014. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Hát, én a környezetemben pont azt tapasztalom, hogy a huszonéves lányok még jócskán nem keltek el, nemhogy nincsenek eljegyezve, de még kapcsolatuk sincs. Bezzeg a tizenéveseknek...

És nem vagyok benne biztos, hogy a lányok a 30-40 éves férfiakra vágynak, egyszerűen csak ez az a korosztály, ami próbálkozik náluk, ergo ebből lehet "válogatni". (tapasztalat)

2014. júl. 22. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!