Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok huszonéves srác miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok huszonéves srác miért kezd inkább tizenéves lányokkal, mint a saját korosztályukkal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 15:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
mert pedomacik.
2014. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
A kisebb ellenállás felé folynak, mint az áram. :) A tizenéveseknek ők a nagyfiúk, a velük egykorú lányoknak meg az idősebbek kellenek inkább.
2014. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%

mert szerencsétlen selejtek, és nem viszi annyira az agyuk h korukbélivel is összejöjjön.


le leszek szavazva de ez a helyzet!

2014. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Friss punci. Megmert egy huszonévesnek már többet kéne nyújtani általában. ( és nem,nem anyagi dologra gondolok)
2014. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
én ismerkednék a korosztályommal, de nincs jelentkező:( 23f
2014. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés...az én barátom is 22éves, én meg 15:$
2014. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne kérdezni ezzel szembe,hogy sok huszonéves lánynak miért kellenek a 30-40-es pasik? Pénz beszél,kutya ugat...

Dehogynem pénzről szól itt minden már manapság...

2014. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha ismered a huszonéves lányokat, akkor tudod a választ. De szerintem a többségnek csak szimplán a fiatalabb lányoknál van esélye.
2014. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
A tizenéves lányoknak még nincs a fele eljegyezve azért.
2014. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Elmondom miért.


Kérlekszépen azért, mert a huszonéves éveik első éveiben már folyamat foglalt mindegyik az ember környezetébeb, a közepére megházasodnak a végére gyereket szülnek.


Na ezért. Ha csak nem akarsz megcsalásból megcsalásba menni akkor kénytelen vagy másfele nézni. Ha meg urambocsá mégis szabad, elmennek partizni ahol összeszednek valami jöttmentet és kapcsolatban vannak. Ennyi a történet.

2014. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!