Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális 15évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális 15évesen?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom, de már egyre jobban vágyom arra, hogy valaki szeressen, hogy odabújhassak valakihez, hogy mellettem legyen.

Eddig ilyet nem éreztem és úgy gondolom, hogy 15évesen korai az, hogy barátom legyen. (Ha lenne is akkor idősebb mert sajnos a velem egy korú fiúk eszméletlenül gyerekesek.) És zavar ez az érzés.. nem tudom, hogy ez korai vagy normális..?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. júl. 22. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális és nem korai:)
2014. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
normális
2014. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

normális nyugi :)

és majd a korodbeliek is majd beérnek :)


21F

2014. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normàlis..

15 évesen nem korai.. Dee a veled egykorú lányok 1 része sem jó..

2014. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megnyugtattatok. :))

Igen, sajnos eléggé elfajult a világ. És valamilyen szinten örülök is neki, hogy én nem olyan vagyok mint a többi lány.

Köszönöm, hogy írtatok.:)

2014. júl. 22. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!