Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy héten hány nap a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy héten hány nap a normális ha találkozik az ember a pasijával? (15évesen)

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
3-4
2009. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is a 3-4,esetleg 5,de annál több SEMMIKÉPP!

Ha sokszor találkoztok hamar megunjátok egymást,ha ritkán akkor viszont nagyobb az esélye h az egyik fél elkalandozzon más személyek felé:S

2009. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
a szabályzat azt írja, hogy 5 napnál ha többet találkoztok, akkor az szigorú büntetést von maga után! tartsd be!
2009. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen jöttem össze a barátommal, és majdnem minden nap találkoztunk az elejétől fogva (összesen körülbelül 10 nap volt, amikor nem láttam, a 396-ból), most meg non-stop együtt vagyunk hétvégén, és ettől függetlenül egyáltalán nem unjuk egymást. De annyiszor találkozol vele, ahányszor akarsz, ez valóban nincs előírva.
2009. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 15 éves vagyok, minden nap találkozunk a barátommal. Fél éve vagyunk együtt, egyáltalán nem unjuk egymást!
2009. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

3-4... több nem mert hamar megunjátok egymást;)

én úgy csinálom a barátnőmmel h hétvégenkén vagy én megyek hozzá vagy ő hozzám és elég sok időt töltünk együtt.. és így elég a heti 2-3-om tali is. De ha nektek még nem oan komoly a kapcs h egymáshoz jártom akk maradjatok csak a 3-4 taliba.

2009. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!