Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjátok meg mit csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Jó nőnek tartanak, sok pasinak tetszem. Én viszont csak barátságot szeretnék, amit ők meg adnak, de mind szexet is akar. Nagyon rendesek egyébként, szeretem őket mint embereket, számíthatunk egymásra a kell a bajban is, de ettől a szex miatti helyzettől folyamatosan kihasználtság érzetem van. De ha nincs szex, akkor meg nem is keresnék a társaságomat, elkopnának mellőlem szerintem, és akkor egyedül maradnék. Nőkkel is nehéz barátkoznom, mert ők meg irigyek, és féltékenyek rám, így nem alakul ki szoros barátság. A férfiakkal igen, viszont ott meg az a gond ahogy írtam már, hogy mindig nyomulnak, szexet akarnak. Miért nem lehet csak egyszerüen barátkozni?

Tehát így vagy vannak barátaim, akik kvázi kihasználják a testem, vagy magányos maradok. Tehetek valamit azért, hogy akarjanak velem barátkozni, de ne akarjanak kihasználni közben?


2014. júl. 15. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Az én első kérdésem úgy szól, hogy te mit akarsz? Nem akarsz senkitől szexet? A szexet miért azonosítod a kihasználással? Neked olykor nincsen rá szükséged?

Ha éppen neked is szexre van szükséged, és neki is, és barátok is vagytok akkor miért kihasználás?


Kicsit olyan érzésem van, hogy a szexel kapcsolatban neked vannak negatív szemléleteid.


A férfi sosem fog nőre úgy nézni, hogy csak a barátot lássa. Erről tegyél le. Maximum nem próbálkozik be :)

Vagy ilyeneket gyűjtesz magad köré, vagy szokj hozzá.

És még mindig nem látom a kérdésben a te igényeidet, hol vagy TE ebben az egészben?

2014. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez azért van mert a szex az élet és ez az egy dolog az életben ami örömet okoz. Ennyire egyszerű.
2014. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Bezzeg ha csúnya lennél, és nem akarnának veled barátkozni, akkor meg az lenne a baj! Komolyan, ezeknek semmi sem jó?! Belsőd milyen? Olyan trágya, hogy Te úgy gondolod, hogy amiatt is szerethet egy pár ember?
2014. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

JAVÍTÁS!!!


*Olyan trágya, hogy Te úgy gondolod, hogy amiatt nem is szerethet egy pár ember?


:$

2014. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, fura. Elég sok lány barátom van, volt olyan, hogy ő kezdett mászni, én mégsem használtam ki. Ki ilyen, ki olyan. De egy mindenkiben közös: vannak igényeink. Álszentség lenne azt mondanod, hogy neked nincsenek.
2014. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mint mondtad is nincsenek és nem is voltak (szingli) fiú barátaid. Nem is lesz soha! Mert miért akarna a barátod lenni amikor tudja hogy egyedül vagy és ő is egyedül van? Barátot vagy azonos neműt találsz vagy olyat akinek van párja. Ez így van és nincs is baj vele szerintem.
2014. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekik is van párjuk, mégis szexet akarnak. Ez a gondom.
2014. júl. 15. 10:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a gond: rossz helyen barátkozol, nem ideális emberekkel.
2014. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lol...igen akkor elég gáz emberekkel "barátkozol" ha meg akarnak b...ni úgy h van bnőjük.
2014. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!