Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na egy elég fura kérdés lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na egy elég fura kérdés lesz ez. Ha van valaki, aki nem érdekel minket, akkor a következő módon viselkedünk?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm (mmint lánybarátom, fogalmazzunk így, haverom), akire hajt egy fiú, de már nagyon régóta. És azt mondja, nem érdekli őt. De az a fura, hogy látványosan tiltakozik ellene, kitörli a leveleit, smseit, ha meglátja utcán elmenekül előle, tehát túlságosan tiltakozik ellene. És mégis, szinte mindig róla beszél, meg ő jár a fejében. Szerintetek ez nem gyanús? Mármint, ha annyira közömbös lenne a számára, annyira nem érdekelné, akkor miért scinál ilyeneket? Tudni kell, hogy ezt a srácot régebben szerette. Vajon szereti? Mert Ő, mármint a haverlány nekem bejön, és addig nem akarok lépni, amíg talán szereti a fiút.
2010. jan. 8. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szereti, csak el akarja magával hitetni, hogy lezárta az ügyet.
2010. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem teszel semmit annak érdekében, hogy esetleg beléd szeressen, akkor ne remélj túl sokat. Tudod, "ne várd, hogy a szádba repül a sült galamb" szindróma. Tölts minél több időt a lánnyal, beszélgessetek, próbáld minél inkább lekötni a gondolatait. Mert több, mint valószínű, hogy szereti a másik srácot, csak még magának sem meri bevallani, hogy nem tudja lezárni az ügyet. Startolj rá, én azt tanácsolom.

19/L

2010. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem állj vele szemben....kérdezd meg tőle nyiltan de kettesben h még szereti e az a fiút,és parancsolj rá h őszintén válaszoljon...és mond neki h ez nagyot segítene neked ha bízna benned...

:)

2010. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
problémás lány. Sokat leszel majd féltékeny mellette. persze beszélj vele, de úgy tűnik a sorokból, hogy mást beszél mint amit csinál, szóval ez kiszámíthatatlan és személyiségzavaros.
2010. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A zaklatás is elég, hogy felidegesítse az embert, nem kell ahhoz tudat alatt szerelmesnek lenni.
2010. jan. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kitöröltem az exem leveleit, eldobtam a cuccait, kitöröltem és eldobtam a fényképeket, nem válaszolok levelére, nem köszönök neki az utcán. valaki biztos úgy gondolja, még szeretem, de teljesen őszintén önmagamhoz: gyűlölöm.

egyetértek az előttem szólóval, nem kell szeretni valakit ahhoz, hogy idegesítsen.

2010. jan. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom...

Én 3 évig jártam a volt barátommal... és van h meglátom és akkor idegesít, és direkt elkerülöm meg ilyenek.. közben meg nem is tudom h szeretem-e.. de mikor meglátom és menekülök akk legszívesebben beszélgetnék vele.. vagy hát nem tudom.. de nem jár a fejembe szinte soha.. csak ha meglátom.. havonta max egyszer.. nem tudom evvel mennyit tudtam segíteni.. de gondoltam leírom.. talán segíthet vmit. sok sikert.

2010. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ez a lényeg hogy ha nem keresi a gyerek akkor is elég sokszor beszél róla...
2010. jan. 10. 15:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Más meg akkor is panaszkodik a munkájáról, amikor éppen nem a munkahelyén van.
2010. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!