Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Miert van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Miert van az, hogy inkabb kezdtek 1 olyan lannyal aki kulsore szep, de belul rohadt, tobb fiuval kavar, es nagyszaju?

Figyelt kérdés

aki nem szepsegkiralyno, nem hord kihivo ruhakat, hanem visszahuzodo, szereny, es szeret olvasni, veluk mar nem erdemes meg szoba allni sem?

nem ertem... 16L



2014. júl. 3. 16:22
1 2
 11/20 anonim válasza:
89%
De számít, csak nem ebben a korban. Ahoz előbb még fel kell nőni.
2014. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
tulajdonkeppen en az "egyszeru" lanyokat kedvelem(majdnem olyan mint amilyet leirtal) de sajnos nem nagyon talalkoztam hasonloval
2014. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
en meg eddig olyan fiuval nem talalkoztam, aki inkabb valasztana az egyszerubb lanyokat.
2014. júl. 3. 17:28
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten a gyengéim a visszahúzódó lányok, és valószínűleg ezért nem volt még barátnőm... Egy ilyen lánnyal (tapasztalataim szerint) az a baj, hogy körbejárhatom tízszer ha akarom, nem reagál rá, és ezért azt hiszi az ember hogy nincs esélye az adott lánynál, és továbbáll.
2014. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
ez igaz, de nem minden visszahuzodo lany ilyen.
2014. júl. 4. 10:01
 16/20 anonim ***** válasza:
Természetesen nem, de én eddig többnyire ilyenekkel találkoztam... :)
2014. júl. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem tetszenek az ilyen kavarós, nagyszájú, beképzelt nők. Kedvelem a visszahúzódókat, nem bomba nőket is, igaz nem volt még bnőm és én egyáltalán nem azt tapasztaltam,hogy ilyen korba csak jobban dugni akarnak. számos lányt akartam megdugni dizsibe vagy összejövetelen, de egyáltalán nem akarták.
2014. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Azt képzeled, különleges vagy? Azt képzeled, etalon vagy?

Vagy ez a kérdés/válaszok többsége, önnyugtatás, hogy nem vagy elfuserált?

Na, figyelj ide egy csöppet: arról, hogy valaki hogyan néz ki, a legkevésbé sem tehet. A szép ember, legyen az férfi vagy nő, lehet korcs és lehet Földre szállt angyal. Ezzel még tisztában is vagy, úgy érzem. Nem is ez zavart a kérdésben - hanem az, hogy te is egy ítélkező, általánosító és savanyú csitri vagy, aki még nem jutott el arra a szinte, hogy átértékelje a társadalmi normáknak csúfolt elvárásokat a nők felé. Vezesd már le, miért bűnös dolog az, ha egy nőnemű egyed több férfival kavart? Talán, mivel vagina nőtt a lábai közé, nem teheti meg, amit a férfiak? Vagy arról van szó, hogy szerinted a szex rossz, az egyéjszakás elítélendő, mert mocskos dolog jót adni és jót kapni? Fogadjunk, hogy Meg Sem Fordult a fejedben más nézőpontba helyezni a dolgokat.

Nagyszájú? Előnyben részesítem őket, mint a csendes embereket. Kimondják a véleményüket - és azt lehet kulturáltan is, "hiába" a nagyszájú valaki. Extrovertáltak. Nyitottabbak, bátrabbak és határozottabbak. Ezek a személyiségjegyek neked ellenszenvesek?

A kirívó ruhákkal sincsen semmi gond. Attól, hogy te önbizalomhiányos vagy és/vagy nincs mire büszkének lenned, nem egyenesen arányos azzal, hogy degradálhatsz másokat.


Ha valaki visszahúzódó, nem probléma. De ugyanúgy rohadhat belülről. Ha valaki szerény, nem probléma. De ugyanúgy rohadhat belülről. Ha valaki szeret olvasni, nem probléma. De ugyanúgy rohadhat belülről.


Ne legyél ostoba. Ne általánosíts.

2014. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 mindent leírt
2014. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

egy szoval sem mondtam h a visszahuzodo emberek szentek, hanem hogy hozzajuk teljesen maskepp viszonyul a legtobb ember, inkabb valasztanak parjuknak egy olyan szemelyt aki nagyszaju.

a szemelyeskedesed pedig szanalmas, nem ismersz.

2014. aug. 16. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!