Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Miert van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Miert van az, hogy inkabb kezdtek 1 olyan lannyal aki kulsore szep, de belul rohadt, tobb fiuval kavar, es nagyszaju?

Figyelt kérdés

aki nem szepsegkiralyno, nem hord kihivo ruhakat, hanem visszahuzodo, szereny, es szeret olvasni, veluk mar nem erdemes meg szoba allni sem?

nem ertem... 16L



2014. júl. 3. 16:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Te is csak altalanositasz. Es ezt lanykent mondom. Vannak normalis fiuk is ha beleszeretsz egy pavaba vagy egy bunkoba ne csodalkozz. A normalis fiuk is mondhatnak ezt hogy a lanyoknak miert csak pavak kellenek stb. Lehet hogy a kornyezetedben nincs de majd talalsz...
2014. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Én pedig pont az olyanokat szeretem akiket a kiegészítésben leírtál.
2014. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mert feláll a jancsika
2014. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Mert az tetszik nekik. Engedd már meg mindenkinek, hogy a sját ízlése szerint válasszon barátnőt, ne a te elvárásaid alapján. Attól pedig, hogy ronda egy lány, még nem következik, hogy belül nem ugyanolyan rohadt, és fordítva, a gyönyörű nő lehet százszor értékesebb nálad.
2014. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Én is pont az olyan lányokat keresem, akit leírtál.

Csak aki meg ilyen lány, az meg olyan fiút szeretne, aki a "dögösebb" lányokra hajt, lehetséges.

Mindenki olyat kellene, hogy találjon magának, aki hozzávaló.

Csak ez sokszor nem így van, mert nincs még kialakult énkép.

2014. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
2014. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Miért kell mínuszt adni, amikor ez a véleményem a kérdésről?! Én se mínuszolok le olyat akinek más a véleménye. (2-es voltam)
2014. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Tudod, ebben a korban a legtöbb gyerek csak dugni akar egy jót (vagy többet) meg menőzni a haverjainak, hogy milyen jó csaja van és nem komoly kapcsolatra vágyik. És lássuk be, erre a belül rohadt r!bancok sokkal alkalmasabbak mint a visszafogott lányok. Nehogy azt hidd, hogy egy tizenéves gyerek komoly értékeket keres benned.
2014. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
szoktak mondani, hogy a szepseg relativ... nem is ez a lenyeg, hanem hogy ha szep, akkor mar nem is szamit hogy belul milyen?
2014. júl. 3. 16:56
 10/20 anonim ***** válasza:

A veled egykorú fiúkat vagy nem érdekli egy kapcsolat, vagy a kapcsolat lényegét is a szexben látják és ebben a helyzetben a belső nem számít, ezt kellene megérteni és akkor nem akadnál fel ennyire.

Természetesen általánosítottam, de a nagy többségre igaz az, amit írtam, ha tetszik, ah nem.

2014. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!