Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiányzik a mai kiskamaszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiányzik a mai kiskamaszoknak az "ártatlan szerelem" korszaka?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy az én pszichoszexuális fejlődésembe beletartozott az álmodozás, reménytelen szerelem, szerelmeslevél és versírás, messziről odalenni valakiért, aztán próbálkozni és pofára esni, és elkeseredni ezen, aztán a bátortalan kézmegfogások és olyan együttjárás, amikor még semmi sem történik, az, hogy a szeretett nőt tisztának és értékesnek láttam és rajongtam érte...


Volt olyan, hogy húsvétkor 120 km-t bicikliztem, csak azért, hogy meglocsolhassam, pedig nem is szerettem locsolkodni


Nem a kudarcok voltak mindebben a jók, hanem a romantikája, a gyermeki tisztasága, az a fajta őszinte fiatal tűz, ami később természetes módon alábbszáll.


Ma azt látom, hogy ilyen csak kevés fiatalban van már, pedig egyáltalán nem vagyok öreg. 12-13 évesen már a szex "élesben" megy és ezek a - szerintem fontos - lépcsők valahogy kiesnek.


Ti hogy látjátok ezt? Az érintett korosztály véleménye is érdekel.


2008. aug. 1. 23:00
1 2
 11/14 anonim válasza:

én se tom mért van ez de pl amikor bemegyek a X kerbe vki már 11 évesen nem szűz. ismerek olyat a suliban aki 10-11 évesen kezdett el cigizni. sztem ebben a szülők is hibásak

13/L

2010. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, de kiröhögött mindenki. Most próbálok minél menőbb lenni, de inkább élnék a betyárkorban:P:P Az olyan jó lehetett ^^
2010. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én 11,5 vagyok lány és bennem ez részben megvan tetszik egy fiu de ha más kérne randit töllem akkor igent mondanék

Amikorkissebb voltam akkor reménytelem szerelmes voltam 2x is

Nem tünk el mindenkiböl:)

2014. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én 11 éves vagyok és pont erröl az "ártatlan szerelem"-röl álmodozom tetszik egy fiu de mindedj amikor kissebb voltam volt egy ilyen ugy nevezett "kapcsolatom" de tsljesen csak annyi volt hogy kézen fogva jártunk dd sajnos elkellet mennem egy másik suliba ugyhogy nem meredtunk sokáig "eggyütt"
2014. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!