Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiányzik a mai kiskamaszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiányzik a mai kiskamaszoknak az "ártatlan szerelem" korszaka?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy az én pszichoszexuális fejlődésembe beletartozott az álmodozás, reménytelen szerelem, szerelmeslevél és versírás, messziről odalenni valakiért, aztán próbálkozni és pofára esni, és elkeseredni ezen, aztán a bátortalan kézmegfogások és olyan együttjárás, amikor még semmi sem történik, az, hogy a szeretett nőt tisztának és értékesnek láttam és rajongtam érte...


Volt olyan, hogy húsvétkor 120 km-t bicikliztem, csak azért, hogy meglocsolhassam, pedig nem is szerettem locsolkodni


Nem a kudarcok voltak mindebben a jók, hanem a romantikája, a gyermeki tisztasága, az a fajta őszinte fiatal tűz, ami később természetes módon alábbszáll.


Ma azt látom, hogy ilyen csak kevés fiatalban van már, pedig egyáltalán nem vagyok öreg. 12-13 évesen már a szex "élesben" megy és ezek a - szerintem fontos - lépcsők valahogy kiesnek.


Ti hogy látjátok ezt? Az érintett korosztály véleménye is érdekel.


2008. aug. 1. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Én akkor régimódú vagyok imádom a romantikát és a barátom is 17 éves leszek szal pont az a korosztály.A barátom sokat mesélt régi bnőjéről akiért elment 300km-re is de úgy h elvitték.Aztán utánam jött egy táborba.Gyertyákkal körberakta az ágyat vagy is a vendégmatracot.Nem iszom felnőtt csak gyerek pezsgőt és volt nem olyan rég mikor kettesben ill hármasban (kutyusommal) voltunk a barátomék telkén és hozott nekem 1 pohárral, vittünk itthonról gyertyát,tehát megvolt a romantika.Az első barátommal csak kézenfogva jártunk nem is volt csók,de akivel most vok 20 hónapja együtt ő a második barátom és nem vágyom másra.Én nem vok az átlagba tartozó.Az egy dolog h 14 éves voltam mikor elvesztettem a szűzességem de nem 1 éjszakás kaland volt.:)Rengeteget álmodoztam mikor még nem volt senkim,de már úgy éreztem szerelmes vagyok.
2008. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Megint én:Sokszor cikinek éreztem h ilyen vagyok h 16 évesen "mégcsak" a 2. barátom de a barátom kimondottan örül neki h nem olyan vok mint a többség.Mondjuk ő régen fűvel-fával de nagyon sokat változott.De akkor is képes volt egy lányért elmenni rohadt messze.
2008. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

16 éves lány vagyok,és őszintén szólva a mostani barátom az első kapcsolatom.Lehet szégyellnem kéne,de én nem szégyellem magam.Szerelmes vagyok életemben először,és ez a szerelem kezdetben "plátói" volt.Nagyon sokszor láttam 13-14 éves koromban a lányokat,akik fiúztak,és sorban gyüjtötték a pasikat.Valahogy nekem is hiányzott,de-hogy megértsétek a történetem,mondhatni-"rút kiskacsából hattyú" lettem.(Ez nem önteltség,én egyáltalán nem gondolom,hogy "hattyú" lennék,csak a környezetem gondolja így,annyi biztos,hogy nagyon sokat változtam.)

A barátom is 16 éves,ő már javában túl van sok mindenen,-a szüzesség elvesztésén is egyebek közt-mégis azt mondja,hogy megtalálta az a lányt,akit keresett nagyon rég óta.Amiatt is,hogy ő az első barátom,és nem "használt" előtte senki,teljesen "használatlan" voltam/vagyok minden téren,úgymint csókolózás,párkapcsolatok,vagy akár a szex.Semmiképpen sem jutott volna eszembe az,hogy 13 évesen lefeküdjek valakivel,mindigis szerettem volna tényleg az igazi szerelmemmel megélni ezt.Ez még nem történt meg,azonban már tervezgetjük :) Annyi biztos,hogy megfigyelésem alapján is,nagyon sokan -elnézést a csúnya kifejezésért,de-"elribanckodják" a gyerek/kamaszkorukat,és manapság már az a ciki,ha valaki 15 évesen szűz.Egyáltalán nem akarok ezek közé a tinik közé tartozni,szerencsésnek mondhatom magam,hisz van egy szerelmem aki szeret és én is szeretem őt,semmi titkolnivalóm nincs a szüleim előtt,akik rendkívül megértőek,vannak barátaim,sok emberrel nagyon jóban vagyok,nem keféltetem szét magam 15 évesen.Ugyanúgy élem az életem,mint a normális emberek,nem úgy mint a "menők",és boldog vagyok :)

2008. aug. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsó hozzászóló vagyok,valami még eszembe jutott :)


Szőke hosszú hajam van,magas vagyok,vékony,és nem viszem túlzásba,de úgymond "divatosan" öltözködöm.Erős gimnáziumba járok,mint irtam,a mostani barátom az első kapcsolatom,szűz vagyok,és mégis engem kurváznak le,azok akik már 13 évesen túl vannak mindenen.Ez a másik amiről észre lehet őket venni,hogy mondanak mindent,úgy,hogy semmit nem tudnak az emberről,csak ha egy kicsit "más",mint ők,akkor rögtön kurvák és ribancok...Ezt utálom a legjobban,semmi mást.:@:)

2008. aug. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Engem is borzasztóan zavar,hogy egy lány milyen késztetést érezhet arra hogy mindenféle jött mentnek odaadja magát már 13-15 évesen!? Milyen emberek azok azok egyáltalán akik képesek egy 13-14 éves lány szűzességét elvenni??? Hát gondolkodjatok!Nekem bárki bármit mondhat szerintem egy lány 14 évesen ( pff ) még ha érettnek is érzi magát,tuti hogy nem az! Lelkileg legalábbis nem! Épp ezért elítélem azt legfőképp aki képes kikezdeni kislánnyokkal!!!! 14 évesen nem a szexen kéne a lányoknak még gondolkodni!

egy 19 éves lány

2008. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes a kérdés és csak most gondolok bele, hogy nekem is eszembe jutott ez már. 15 éves vagyok, és a környezetemben is pontosan ez folyik vagyis kimaradt úgy mond ez az ártatlan szerelem korszaka és rögtön a mély vízbe ugrottak sokan. Én nem tartozom a tömeghez még barátom se volt de úgy vagyok vele, hogy át akarok esni ezen a korszakon. Nem tudom miért kell rohanniuk hisz előttük az élet, és ha olyan emberrel szeretkeznek akit nem is szeretnek (csak egy éjszakára kell) akkor miért jó az nekik? De a többség tudja mit tesz...Viszont valóban hiányolnivaló ez a korszak amelyben úgy mond finoman felfedezik a kamaszok a szerelem lépcsőfokait...
2008. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
61%
van akinek ige nvan akinek én 13 k-t is láttamár szal ezt nem tudom mire vélni én még szerelmessem voltam senkiben még csok sem volt 13 vok
2008. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

azért kérdezgetitek ezt mindig, mert akik 12-13 évesek idejárnak azok idióták vagy csak játsszák az agyukat, de lehet h csak kamuznak...

amúgy, ha szétnéztek, láthatjátok, hogy 100-ból 4-5 sokkal érettebb a koránál testileg és lelkileg is.

De ezek az emberek nem kérdezgetik, hogy korai-e, hanem tudják, hogy mikor mit.

Őszintén szólva, akik ide írnak azoknak mind korai de aki normális 13-14 éves annak nem.

12/lány

2008. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha tudnád, h nekem mennyire hiányzik, pedig 17 leszek. Még sohan nem volt barátom és szerintem az is a baj, h akik eddig nyomultak rám mind erőszakosask voltak én meg megszeppent nem tudtam kezelni a dolgokat. Jaj nem is tudom. Lehet velem van a baj. A nővérmenek már 14 éves korától megvan a barátja. Néha úgy érzem engem még bottal sem piszkálna meg senki.
2009. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem azért 12-13 éves korosztályba is megvan ez legalábbis így látom. Én is ennyi idős vagyok és vannak akinél megvan és van a másik fele aki cigizik,iszik át azoknál nincs.
2009. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!