Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a mostohabáty...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a mostohabátyámba! (? ) A többi lent.

Figyelt kérdés
Semmi,ismétlem,semmi vérségi kapcsolat nincs köztünk.Én tizennégy,ő 17 éves.4 éves korom óta ismerem.Mit csináljak,hogyan mondjam el neki?
2014. jún. 18. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem gyorsan felejtsd el őt, ebből csak kalamajka lehet

hiszen a "testvéred" hiába nincsen vérrokonság

2014. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2014. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet közöttetek akármi, csak nem érdemes ilyenbe belebonyolodni. Valamiért veszekedtek, összevesztek, féltékenykedtek stb és az egész család sziv!
2014. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Wincest
2014. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
ennyi idősen ez nem szerelem,ne aggódj
2014. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4 éves korod óta ismered vagy együtt nőtetek fel?

Mert amúgy mindegy hogy vértesó vagy sem a Westermarck hatásnak működnie kéne. Ha nálad nem is nála még működhet és akkor kasza, úgyse jön össze.


Más egyébként meg amikor kettesben vagytok, pl TVztek vagy rábontasz vagy odabújva rákérdezel.

De 14 évesen még elég fiatalka vagy.

2014. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mostohatestvér ugyanúgy tabu, mint a saját testvérünk, vagy bármely más rokonunk. A vérkapcsolat hiánya egy dolog, a többit ugye magyarázni sem kell.
2014. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A mostohatestvéreddel azt csinálsz, amit akarsz.

Ne mondd el neki, csak smárold le, azt kész. Előbb a tett, utána a duma. :D


És itt egy hozzászóló úgy látom, megint nem volt szerelmes 14 évesen. :D

Csak jelezném, hogy a szerelem nem korhoz kötött. Akár 9 évesen is lehet valaki tiszta szívéből szerelmes...

2014. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
pippantsd le spontán :D
2014. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!