Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki volt már egyszerre 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már egyszerre 2 emberbe szerelmes?

Figyelt kérdés

nem elméletekre vagyok kíváncsi,arról hogy ez ki szerint mért nem lehetséges, hanem emberek történeteire akikkel ez megtörtént.

nem mondom,hogy mindenki képes erre, tudom, hogy ez úgy hangzik elsőre logikusnak, hogy ha valaki kettőbe szerelmes, akkor valójában egyikbe se..

csak hogy én pl racionális típus vagyok, nem vakulok el a szerelemtől,ha érzem, és velem már 2 szer is lehetett volna ilyen, hogy kettő iránt érzek szerelmet..

valakinek valami érdekes sztorija, tapasztalata? :)



2014. jún. 18. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

igen.

Az egyik egy 12 évvel idősebb férfi volt. Egy ideig csak ő létezett. Aztán megismerkedtem egy 20 éves fiúval, na akkor már róla is álmodoztam. Szenvedtem, hiszen mindkettőbe szerelmes voltam. Reméltem,hogy valamelyikkel összejöhetek,de nem így lett.

A 12 évvel idősebbnek barátnője lett, és nem akartam őket szétválasztani.Fájt,hogy nem lehet az enyém,de elfogadtam.

Aztán jött a másik nagy csalódás a 20 évesről kiderült,hogy homoszexuális..

Hát ezt megszívtam..egyik se lehet az enyém,csak álmaimban.

2014. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Volt egy férfi nagyon tetszett és én is neki. Megkérdezte h járnék-e vele,pont azon a napom az ekszem akit még mindig nagyon szerettem felbukkant és szeretett volna velem megint kapcsolatban lenni!! Na így már két férfi akart velem járni!! ÉN mivel mind a kettőt szerettem nem tudtam dönteni, h kivel legyek.Egyiket sem választottam! És egyiket jobban megbántottam mint a másikat!Végül amelyiket egy kicsit jobban de tényleg egy kicsit jobban szerettem nem sokkal később járni kezdtem vele és még most is tart pedig ez 4 hónapja volt!! Szóval amelyiket egy kicsit tényleg jobban szeretted/tetszik azzal foglalkozz!! Sok sikert
2014. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz, nem elméleteket vársz, de amit éreztél az nem szerelem lehetett,hanem nagyfokú tetszés.
2014. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!