Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudják azt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják azt a lányok, hogy megelégszenek olyan fiúval, aki nem izmos?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 14:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9-es: mert ha négy cigány nektek megy viperával akkor nyilván nekiállsz pakeszkodni a kisportolt testeddel.
2014. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11-es

Mert gondolod, önként adnék oda neki 2 mobiltelefont retikült, kocsikulcsot? Ne istenítsd őket olyan nagyon

2014. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Miért hazudod, hogy még csak izmos pasi mellett láttál nőt?
2014. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Semmit nem érsz az izmos testtel,ha nem tudsz verekedni vagy többen vannak(akár fegyverrel).
2014. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az én barátom egy igencsak soványka, nyurga fiú, és tökéletesen meg vagyok elégedve a külsejével (is). Szóval ne hazugozz mindenkit, mert megégeted magad egyszer! :)

A kérdésed meg nem kérdés, hanem egy kérdésbe ágyazott rosszindulatú és ostoba állítás.

2014. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
MIND hazudik! Végig mész az utcán, kizárólag az izom pacsirták mellett van nő, az összes többi férfi egyedül kullog. Így bizony, ahogy mondod! Érezd az iróniát...
2014. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Költőnő? ***** válasza:
Sztem meg lehetek terhes?
2014. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Ramcsiii ***** válasza:
Ez nem igaz..mit ér ha izmos és egy balfék? Nagy nulla..megcsal,otthagy!Ja,vagy majd levadássza valami másik csaj előlem,és akkor jön azzal a dumával,hogy mert neked jobb lesz nélkülem! Hát nekem nem kell,hogy izmos legyen,az én barátom is testesebb,viszont megtud védeni,tud verekedni..Hiába ha lenne is valaki izompacsirta,vagy felfújt lufi,ha a barátnőjét megsem tudja védeni.. -.- És neketek mi kell férfiaknak? Tűsarkús cicababa,akinek ugy 500 lajkja van Facebookon..Pff..
2014. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem bejön az, aki nem izmos. Pl. szerinted ez már izmos, kérdező? vagy ez még a vézna kategória? mert az én fiúim így néznek ki:)


[link]


27L

2014. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17%
Nőknél már az is hazugság, amit kérdeznek :D
2014. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!