Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem mind a ketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem mind a ketten bejövünk egymásnak, lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik, és szerintem én is tetszek neki, mert minden képemet lájkolja mindig. Eddig mindig megéreztem, ha bejövök valakinek, és nála is érzem. Nem sokára nagyon közel fogunk egymáshoz tanulni. Szerintetek meg fogja tenni az első lépéseket?

2014. jún. 13. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nem ebböl semmi
2014. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok!Várok az első lépésre,pedig lehet nekem kéne megtenni,csak nem merem:D
2014. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
olvastam a kérdést és felmerült bennem , hogy ezt nem én irtam ki? :DD velem is mindig ez van. és mindig bejön.simán lehet valami ha a srác nem egy nyomi nyuszi.
2014. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
te is lájkolgass neki, tegyél felé egy fél lépést :)
2014. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!