Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nálam 11 évvel fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nálam 11 évvel fiatalabb fiú aki 28 éves (én 17) és nagyon bejövünk egymásnak, minden nap beszélünk. Csak az a baj, hogy van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De nagyon vívódik, látom rajta hogy engem is szeret, de a barátnőjét is. Szerintetek érdemes rá várnom? Tudom hogy szeret és látom is rajta, meg azt is mondta hogy ő eddig amióta azzal a lánnyal jár, még sosem nézett félre, de én nagyon felkeltettem az érdeklődését. És egyáltalán nem csak testiségen alapul az egész, rengeteget beszélünk, kezd számomra olyanná válni mint egy lelkitárs. Csak nagyon megterhelő már ez a sok hazugság meg titokban találkozás. Várjak amíg dönt, vagy mit csináljak?
2014. máj. 5. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
milyen mákod van, hogy nem kell holnap matekból érettségizned...
2014. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
28 éves vagy, van egy 28 éves barátod, aki titokban egy 17 éves csajszival kavar, a tudtodon kívül. Mennyire esne jól egy tizes skálán ezt megtudni?
2014. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Találós kérdés! Mi a hiba?!

"Van egy nálam 11 évvel fiatalabb fiú aki 28 éves (én 17)"

És még azt hittem hogy fáradt vagyok höhö

2014. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, várj rá! és amikor már 30 lesz, te 19, és elhagy egy 16 évesért, akivel nem csak a testiség ám a lényeg, hanem a fíling meg a fless, meg az intelligenciásosság ugye, megtapasztalod, hogy milyen a másik oldalon állni. sok sikert!
2014. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

*idősebb

elírtam bocsánat:D

hát érettségizni nem érettségizek, viszont nyelvvizsgázok, az se kellemes.

2014. máj. 5. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:

En pont 17 voltam, mikor osszejottem az elso baratommal, aki 28 volt. Azert nem mukodott, mert sokkal gyerekesebb volt, mint en :-D Szoval tenyleg nem az a lenyeg, hany evesek vagytok, hanem hogy milyen a felfogasotok, gondolkodasotok, vilagnezetetek.

21l

2014. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, utolso vagyok, varj ra szerintem, de ne az orokkevalosagig. Lehet, csak hulyit.
2014. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
arra vigyázz, hogy ha összejön vele, és gumit húz, a pereme befele álljon.
2014. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)) mindenképp várok rá még valamennyit, csak nemtudom meddig fogom ezt bírni
2014. máj. 5. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!