Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettem, de szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettem, de szakítottam vele, mert megijedtem. Szeretném visszakapni, hogyan kezeljem a problémámat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel hónapokig úgymond "együtt voltunk". Nagyon szerettem és még most is szeretem, de szakítottam vele, mert megijedtem. Én alapjáraton véve visszahúzódó vagyok és nem nagyon van bizalmam az emberekben, ezért ahogyan egyre közelebb engedtem magamhoz, úgy éreztem mintha a hurok is szorult volna a nyakamon. Hirtelen megijedtem attól, hogy túl közel kerülhet hozzám és úgy éreztem "menekülnöm kell" a kapcsolatból. Azóta fél év telt el és bár ő biztosan haragszik még amiért olyan pánikszerűen otthagytam, de úgy érzem, részéről sincs teljesen lezárva a dolog. Én szeretném vele újrakezdeni, de félek attól, hogy újra megismétlődik ez a dolog. De ha vele nem is sikerül, előbb utóbb, ha meg tudok szeretni valaki mást, akkor is problémát jelenthet. Hogyan tudnám ezt a "menekülés"-dolgot kezelni?
2014. jún. 10. 22:11
 1/1 PearlDiver ***** válasza:
Keress meg egy pszichológust, ő majd segít feloldani a görcseidet amik megnehezítik az emberi kapcsolataidat.
2014. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!