Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Lehet tévedek és vannak sok ilyen csajok, nem akarok általánosítani.

Figyelt kérdés
Ritka a mai világban az amikor egy 18-19 éves csaj úgy gondolja hogy ő már kibulizta magát,ő már eleget partyzott,szórakozott,már komoly kapcsolatot szeretne.Találni egy rendes fiút férjhez menni és családot alapítani.
2014. jún. 6. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ő a kivétel!
2014. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ritka...de pasiknál sem elterjedt hozzáállás
2014. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen,de köztük sem mindenki marad meg olyannak.Egy idő után egy részük rádöbben,hogy mégis élni és bulizni akar.Sajnos annak idején nekem is volt ilyen korszakom,de nem bántam meg,hogy kiléptem a kötöttségek közül.Csak azt,hogy egy embert megbántottam,akivel valaha nagyon szerettük egymást.Mindenestre mostanra érettebb,komolyabb lettem.
2014. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy egy 28 éves pasi nem várhatja ezt el egy 18-19 éves csajtól hogy felhagy a bulikkal,partyval a pasi miatt.
2014. jún. 6. 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
engem sose vonzottak a bulik...
2014. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van olyan,akitől elvárhatja.Viszont azt tudnod kell,hogy szellemi,lelki érettségben csak ritkán lesz veled egy szinten egy annyi idős csaj.
2014. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En 19vagyok, de a bulik sosem vonzottak, en pl inkabb komoly kapcsolatra vagyom, mint alandoan bulizni.
2014. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
bocs, h ezt mondom, de egy 28 éves felnőtt férfi mit akar egy épp h felnőttkorba lépő (de többségében [tisztelet a kivételnek] még agyilag gyermek) lánytól?
2014. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem vonzott a bulizás és velejárói. Komoly kapcsolatot természetesen szeretnék, de a családalapítás sem vonz túlságosan(lehet ezért elítélni).

21/L

2014. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már 18-19 éves, de amikor az voltam se voltam egy nagy bulizós típus és komoly kapcsolatot szerettem volna. 16-17 évesen kibuliztam magam és mivel ezt a hozzáállást nem sok korombéli pasi osztotta, az idősebbek közt nézelődtem, de úgy vettem észre, hogy még a 25 év körüliek körében sincs túl sok olyan, aki családalapításban gondolkozik.
2014. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!